Chabarovsk – Dynamo Moskva 1:3 (kon.) | Novosibirsk – Petrohrad 1:2 (kon.) | N.Novgorod – Čeljabinsk 3:1 (kon.)
Jaroslavl – Magnitogorsk 1:5 (kon.) | Mytišči – Jekatěrinburg 2:6 (kon.) | Spartak Moskva – Barys 1:2 (po s.n.)
CSKA Moskva – Ufa 4:1 (kon.) | Lev – Nižněkamsk 2:3 (po pr.) | Doněck – Omsk 0:2 (kon.)
CSKA Moskva
4:1 (2:1, 1:0, 1:0)
Salavat Julajev Ufa
Neděle 23.12.2012, 14:00 • CSKA Ice-Palace • KHL

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším nashledanou. (16:07:50)

Vítěznou branku vstřelil v 59. minutě Oleg Kvaša, který pouze vyhazoval, ale tak přesně, že puk se doklouzal přes celé hřiště do prázdné brány hostů. Tím byl osud Ufy zpečetěn.

Je konec. Domácí si připisují důležité tři body do tabulky, když poráží Salava Julajev Ufu 4:1, po velmi koncentrovaném a hlavně výborném výkonu.

60:00

58:59
    CSKA právě vstřelilo branku!

OLEG KVAŠA se dokázal od vlastní brány trefit přes celé kluziště do prázdné brány Ufy, úžasně přesná trefa! Vítězství CSKA je již neoddiskutovatelné, Ufa směřuje k další porážce. Asistence: bez asistence.

58:17
    Je to tak, branka neplatí!

58:17
    Puk se ocitá za zády Bryzgalova, ale hlavní rozhodčí dává rozpažením a gestem najevo, že se musí poradit s videorozhodčím, zda branku uzná. Z opakovaných záběrů je ale patrné, že hosté docílili gólu vysokou holí, gól platit zřejmě nebude.

57:55
    Ufa bude hrát vabank. Tarasov zůstává na lavičce, hosté zkouší hru šesti proti čtyřem.

57:55
    Oddechový čas pro hosty.

57:55
    Další vyloučení, na trestnou lavici odchází domácí Niklas Persson.

57:20
    S blížícím se závěrem třetí třetiny je čím dál zřetelnější fakt, že i tento zápas Ufa prohraje.

56:34
    Skvělá práce elitní lajny domácích, kteří sevřeli soupeře do jejich třetiny, jako by hráli přesilovou hru! Naneštěstí pro ně, branku Ufy ohrozit nedokázali.

55:30
    Dacjuk a spol. na ledě, ohrožení pro branku Tarasova.

54:47
    Hosté pouze nahazují puky do třetiny CSKA, ale domácí hráči je dokážou sbírat a vyhazovat ven ze třetiny.

53:50
    Hosté čeká v posledních minutách třetí třetiny těžká práce. Hokejisté CSKA jsou v obrovské pohodě, lépe bruslí i kombinují.

52:36
    Fantastický průnik A. Radulova, který převzal puk ve středním pásmu, dokázal prokličkovat až před Tarasova, kterého již ale překonat nedokázal.

52:10
    Postavení mimo hru, vhazovat se bude před Bryzgalovem.

51:49

50:54
    Ale domácí brání výborně, znovu vyhazují puk ze třetiny a bránící čtveřice má dost času na prostřídání.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 6. Sergejev (Grigorenko, Kvaša), 18. Rylov (Radulov), 29. Grabovskij, 59. Kvaša - 17. Gluchov

CSKA Moskva: Bryzgalov (Proskurjakov) - Rylov, Rjasenkij, A. Radulov, Dacjuk, Grabovskij - Denisov, Mäenpää, Zubov, Persson, Širokov - Sergejev, Kondratěv, Kvaša, I. Radulov, Grigorenko - Marčenko, Ljubimov, Sprukts, Davis, Barbašev
    Salavat Julajev Ufa: Tarasov (Arjutin) - Proškin, Koněv, Gluchov, Stěpanov, Musatov - Zubarev, Kolcov, Paršin, Chlystov, Zinovjev - Baranka, Šulakov, Mirnov, Pihlström, Kajgorodov - Jemelin, Pankov, Filatov, Trubačjov

Rozhodčí: Rogačjov, Romaško - Morozov, Sivov