Liberec – Mladá Boleslav 6:1 (kon.) | HC Litvínov – Slavia 2:4 (kon.) | Liberec – Chomutov 5:1 (kon.)

59:46
    Tuto početní výhodu Litvínov nevyužívá a s jeho šancemi v dnešním zápase to vypadá více než bledě.

57:46
    Josef Rindoš (CHM) poslal kotouč mimo ledovou plochu a dostává dvě minuty za zdržování hry.

55:34
    Chomutovští dvouminutovou výhodu nevyužili a Reichel se tak vrací na led přesně po sto dvaceti vteřinách.

53:34
    Přesilovka pro Piráty. Dvě minuty za faul kolenem dostává Kristián Reichel.

44:18
    Piráti právě vstřelili branku!
    Krásná individuální akce končí brankou. PATRIK LIDÁK převzal kotouč ve středním pásmu a prokličkoval se až na spodek pravého kruhu. Odtud už poslal kotouč pod horní tyč. Asistence: Matyáš Svoboda.

43:34
    Toman je zpět na ledové ploše a znovu se tak hraje v pěti na obou stranách.

41:31
    První trest třetího dějství. Josef Toman (CHM) poslal kotouč z vlastního pásma přes mantinel a dostává dvě minuty za zdržování hry.

40:01

40:00

39:43
    Za sekání Adama Nováka (CHM) bylo nařízeno trestné střílení. Faulovaný Kristian Reichel ale s kličkou po ruce neuspěl.

38:20
    Chomutov v plném počtu.

36:20
    Kryštof Stuchlík (CHM) se ve středním pásmu zapletl nohou do protihráče a dostává dvě minuty za podražení.

31:20
    Piráti využívají přesilovou hru. Hlaváčkův pas přes dvě pásma sebral JOSEF TOMAN a zamířil přímo na branku. Jeho první střela z kruhu sice skončila na tyči, avšak odražený kotouč dokázal v letu zasáhnout a vrátit svému celku vedení. Marcel Hlaváček.

29:47
    Chomutov si může vzít vedení zpět. Oliver Najman (LIT) dostává dvě minuty za podražení.

29:06
    Litvínov právě vstřelil branku!
    Žluto-černí vyrovnávají. Dorážku Jíchovy střelu dopravuje nadvakrát za Strejcova záda JOSEF MYŠÁK. Asistence: Josef Jícha.

27:12
    Gregorův pětiminutový trest, který nabídl po brance na každé straně, je u konce. Matyáš Svoboda, který trest za potrestaného odseděl se tak vrací do hry.

23:42
    Havelka našel v přesilovce RADKA ŠÍPA a ten se prosadil rychlou střelou k tyči. Přesilová hra Chemiků samozřejmě vzhledem k formě trestu Gregora pokračuje. Asistence: Martin Havelka.

Martin Zíta

Branky a nahrávky: 11. Liszczarczyk (Rohla), 21. Rohla (Toman), 22. Polák (Knobloch), 24. Liszczarczyk (Toman), 32. Toman (Hlaváček), 45. Lidák (Svoboda) - 1. Bárdoš (Havelka, Reichel), 22. Bárdoš (Reichel), 24. Šíp (Havelka), 30. Myšák (Jícha)

Piráti Chomutov: Strejc (Štefka) - Lidák, Hlaváček, Knobloch, Groger, A. Novák, D. Novák, Petržilka, Rohla, Toman, Liszczarczyk, Rindoš, Stuchlík, Adámek, Polák, Kulich, Dejmek, Jindra, Svoboda, Taraška.
    HC Litvínov: Uher (Skliba) - Kovařík, Březák, Najman, Machač, Havlíček, Šíp, Pleva, Kučera, Urbánek, Vébr, Chmelař, Bárdoš, Havelka, Drašar, Helt, Reichel, Rameš, Klika, Jícha, Brzek, Myšák.