Liberec – Mladá Boleslav 6:1 (kon.) | HC Litvínov – Slavia 2:4 (kon.) | Liberec – Chomutov 5:1 (kon.)
Chomutov – HC Litvínov 6:4 (kon.)
Piráti Chomutov
6:4 (1:1, 4:3, 1:0)
HC Litvínov
Středa 26.12.2012, 17:00Česká Pošta Hockey Cup

57:46
    Josef Rindoš (CHM) poslal kotouč mimo ledovou plochu a dostává dvě minuty za zdržování hry.

53:34
    Přesilovka pro Piráty. Dvě minuty za faul kolenem dostává Kristián Reichel.

41:31
    První trest třetího dějství. Josef Toman (CHM) poslal kotouč z vlastního pásma přes mantinel a dostává dvě minuty za zdržování hry.

36:20
    Kryštof Stuchlík (CHM) se ve středním pásmu zapletl nohou do protihráče a dostává dvě minuty za podražení.

29:47
    Chomutov si může vzít vedení zpět. Oliver Najman (LIT) dostává dvě minuty za podražení.

22:12
    Trest na pět minut plus do konce utkání si vysloužil Pirát Zdeněk Gregor. Ten zboural soupeře a je potrestán za napadení.

18:47
    Litvínov si přesilovky znovu příliš neužil. Radek Šíp si počínal až příliš důrazně na brankovišti a dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

17:52
    Patrik Lidák (CHM) si dvě minuty posedí na trestné lavici. Do souboje v rohu kluziště vletěl příliš agresivně a je potrestán za vražení na hrazení.

14:35
    Uvidíme přesilovou hru čtyř na tři. K dispozici jí bude mít Chomutov, na trestnou lavici zamířil Oliver Najman (LIT), který si v souboji pomohl přidržením.

13:47
    Přesilovky si ale Litvínov moc neužil. Na trestnou totiž záhy míří, za vysokou hůl, Radek Šíp.

13:39
    Další vyloučení na straně Chomutova. Na trestnou lavici putuje Marcel Hlaváček, a to za podražení.

09:07
    První trest utkání. Za hákování si jde posedět Jan Jindra (CHM).

Martin Zíta

Branky a nahrávky: 11. Liszczarczyk (Rohla), 21. Rohla (Toman), 22. Polák (Knobloch), 24. Liszczarczyk (Toman), 32. Toman (Hlaváček), 45. Lidák (Svoboda) - 1. Bárdoš (Havelka, Reichel), 22. Bárdoš (Reichel), 24. Šíp (Havelka), 30. Myšák (Jícha)

Piráti Chomutov: Strejc (Štefka) - Lidák, Hlaváček, Knobloch, Groger, A. Novák, D. Novák, Petržilka, Rohla, Toman, Liszczarczyk, Rindoš, Stuchlík, Adámek, Polák, Kulich, Dejmek, Jindra, Svoboda, Taraška.
    HC Litvínov: Uher (Skliba) - Kovařík, Březák, Najman, Machač, Havlíček, Šíp, Pleva, Kučera, Urbánek, Vébr, Chmelař, Bárdoš, Havelka, Drašar, Helt, Reichel, Rameš, Klika, Jícha, Brzek, Myšák.