Mladá Boleslav – Hr. Králové 5:1 (kon.) | Havlíčkův Brod – Třebíč 4:3 (po pr.) | Most – Jihlava 4:3 (kon.)
Písek – Olomouc 2:0 (kon.) | Litoměřice – Kadaň 2:1 (kon.) | Šumperk – Benátky n/J 3:2 (po s.n.)
HC Rebel Havlíčkův Brod
4:3 (0:0, 2:2, 1:1 - 1:0)
SK Horácká Slavia Třebíč
Čtvrtek 27.12.2012, 17:30 • ZS Kotlina • 1. liga (ČR)

47:06
    ... a je z toho jenom útočný faul Martina Ondráčka (HBR). Ten inkasuje dvě minuty za napadení.

35:01
    Suchan právě zastavil další samostatný únik soupeře, po němž jdou Rebelové do tří hráčů! Stehlík dostává dvě minuty za hákování a k němu se na trestnou usadí i Marian Morava.

31:54
    Na druhé straně se před branku probil Kostourek, byl ale držen Zdráhalem (TRE), který tak putuje na trestnou lavici.

27:27
    Dlapa (TRE) dvě minuty za hrubost.

21:06
    Rangl (TRE) dostává dvě minuty za faul loktem.

15:08
    Přetlačovaná za Suchanovou brankou končí vyloučením Ondřeje Starého (HBR) - dvě minuty za držení protihráče.

06:51
    Přesilovka Třebíče velice rychle končí. Zdráhal se provinil nedovoleným bráněním. Hra se stěhuje před Čiliaka.

06:34
    Třetina (HBR) inkasuje dvě minuty za sekání.

03:33
    Jelínek byl tvrdě Ranglem (TRE) sražen na mantinel. Třebíčský hráč tak putuje na trestnou za vražení na hrazení. Rozhodčí ještě museli krotit emoce, jelikož Vondráček si jel pro odplatu.

Pavel Buňat

Branky a nahrávky: 28. Jelínek (Vondráček, Ostrčil), 34. Kostourek (Morava, Ostrčil), 51. Polodna (Třetina, Stehlík), 65. Kostourek (Soldán) - 36. Rangl (Malena, Dolníček), 37. Sláma (Křivohlávek), 57. Kaut (Zdráhal, Dietz)

HC Rebel Havlíčkův Brod: Suchan (Neruda) - Ostrčil, Jelínek, Morava, M. Blažek, Starý, Soldán, Pecen - R. Vondráček, Knotek, Endál - Ondráček, Kostourek, Rytnauer - Polodna, Třetina, P. Blažek - Musil, Štěpánek, Stehlík
    SK Horácká Slavia Třebíč: Čiliak (Dusík) - Malena "A", Rangl, Dietz, Zdráhal, Dlapa, Sláma "A", Čejka, Bilčík - Laš, Dolníček "C", Káňa - Burian, Ostřížek, T. Vondráček - Křivohlávek, Kaut, Čuřík - Čech, E. Kadela, Přibyl

Rozhodčí: Úlehla, Minář - Čížek, Svoboda