Viťaz – Ufa 0:3 (kon.) | Čerepovec – Spartak Moskva 4:1 (kon.) | Minsk – Riga 2:3 (kon.)
HC Dinamo Minsk
2:3 (0:2, 1:0, 1:1)
Dinamo Riga
Čtvrtek 03.01.2013, 17:00KHL

Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek večera. (19:05:21)

Utkání je u konce. Ve druhé půli jsme už viděli o něco pohlednější hokej. Vítězství si z Minsku nakonec odváží Dinamo Riga, která dokázala v první třetiny získat dvougólové vedení a i když se domácím podařilo srovnat, lotyšský celek využil jednu z mála šancí, kterou měl ve třetí části a ujal se znovu vedení, čemuž už se domácí nedokázali vyrovnat. Utkání končí výsledkem 2:3.

60:00

59:49
    Už to nevypadá, že by se domácím podařilo něco s výsledkem udělat.

59:21
    Domácí zabrali útočné pásmo.

59:01
    Začala poslední minutě třetí třetiny.

58:55
    Hosté se zbavují kotouče, ale není to zakázané uvolnění.

57:35
    Domácí se nemohou prosadit.

55:34
    Domácí sehráli opravdu nádhernou akci, která ovšem bohužel pro Minsk neskončila gólem. Chtělo to o přihrávku méně.

53:39
    Domácí v útočném pásmu.

51:35
    Riga právě vstřelila branku!
    Rychlá odpověď lotyšského celku. Krisjanis Redlihs z obranného pásmu posunul puk na PAULA SZCZECHURU, který po kličce ve středním pásmu ujel domácí obraně a z pravého kruhu chladnokrevně prostřelil Haugena k levé tyči.

50:39
    Dinamo Minsk právě vstřelilo branku!
    Už to začínalo vypadat, že domácí tu druhou branku snad nedokážou vstřelit, ale nakonec se to podařilo a jejím autorem je TIM STAPLETON. Asistence: Teemu Laine, Lukáš Krajíček.

50:08
    Tellqvist musel řešit velmi nepříjemnou situaci, ale poradil si výborně.

49:38
    Hosté vyhazují puk do obranného pásma domácích.

48:42
    Hráči Minsku drží kotouč v útočné třetině v rohu kluziště.

47:42
    Komerční přestávka.

46:50
    A už se hosté osvobodili a mohou vystřídat.

46:30
    Stále trvá nebezpečí před Tellqvistem.

45:50

Dušan Šitner

Branky a nahrávky: 21. Denisov (Laine), 51. Stapleton (Laine, Krajíček) - 14. Cibulskis, 20. Giroux, 52. Szczevhura (Redlihs)

HC Dinamo Minsk: Haugen (Šaljapňov) - Denisov, Niskala, Krajíček, Goroško, Murphy, Černook, Nogačjov - Irgl, Pivko, Laine - Platt, Stapleton, Stas - Kulakov, Linglet, Kitarov - Lopačuk, Michajlov, Drozd - Chužejev.
    Dinamo Riga: Tellqvist (Gudlevskis) - Rēdlihs, Galvinš, Carle, Porejs, Rekis, Cibulskis - Karsums, Johnson, Ankipans - Niživijs, Džeriňš, Mejja - Giroux, Daugavins, Szczechura - Pavlovs, Bukarts, Skvorcovs - Bičevskis.

Rozhodčí: Dejev, Ravodin - Morozov, Čubykin