Viťaz – Ufa 0:3 (kon.) | Čerepovec – Spartak Moskva 4:1 (kon.) | Minsk – Riga 2:3 (kon.)
HC Viťaz Moskevská oblast
0:3 (0:1, 0:1, 0:1)
Salavat Julajev Ufa
Čtvrtek 03.01.2013, 14:00 • Ice Hockey Center 2004 • KHL

Viťaz Čechov 0:3 Salavat Julajev Ufa (0:1, 0:1, 0:1)

Branky: 18. Svitov (Paršin, Pankov), 38. Pilhström (Mirnov), 45. Saprykin. Rozhodčí: Zacharov, Ronn - Goljak, Dědjulja. Vyloučení: 3:3. Využití: 0:0. Oslabení: 0:0. Diváků: 3200. Střely na branku: 24:37.

Viťaz Čechov: Lisutin - Markov A., Markov D., Fahey, Golonkov, Chafizullin, Troščinskij, Sjelezňov, Kudinov, Malevič - Hennessy, Koroljov, Koroljuk - Černov, Dvurečenskij, Panarin - Timkin, Bělousov, Baďjukov - Tichomirov.

Salavat Julajev Ufa: Tarkki - Baranka, Proškin, Blaťák, Kolcov, Šulakov, Aťjušov, Gurkin - Musatov, Gluchov, Saprykin - Filtaov, Chlystov, Zinovjev - Mirnov, Pilhström, Kajgorodov - Svitov, Gerejev, Pankov - Paršin.
    (16:25:53)

Ve třetí třetině už se jednalo o jednoznačnou partii hostující Ufy, která se také po několika minutách dostala do tříbrankového vedení. Svůj náskok do konce závěrečné třetiny již udržela. Děkujeme za pozornost!

60:00

59:40
    Domácím se vůbec nedaří závěrečné minuty i v početní výhodě a Ufa si v klidu uhlídá výsledek.

59:10
    Ale hosté se dobře brání a svému soupeři téměř nic nedovolují.

58:50
    Čechov se snaží v přesilové hře alespoň o čestnou branku.

58:37

58:21
    Na trestnou lavici odchází hostující Kolcov za nedovolené bránění.

57:14
    Ufa již pouze hlídá výsledek.

56:40
    Ufa již pohodlně kontroluje závěrečné minuty utkání.

56:37
    Za hrubost odchází na trestnou lavici domácí hráč. Alexej Troščinskij dostává menší trest za hrubost.

56:37
    Zřejmě se domácímu Troščinskijemu nelíbil zákrok u hrazení od Chlystovova. A vyjel proti svému soupeři.

56:37
    Dochází k potyčce uprostřed ledové plochy. Hra je přerušena.

55:48
    Ufa už pouze kontroluje výsledek.

55:36

55:15
    Opět dobře zapracoval do obrany hostující Baranka.

54:47
    Nyní se už Čechovu nedaří proniknout do útočné třetiny. Hosté se výborně brání.

54:20
    Následně se hosté osvobozují.

54:10
    Od modré pálil nebezpečně domácí Andrej Markov. Tarkki chytá.

Jaroslav Keř

Branky a nahrávky: 18. Svitov (Paršin, Pankov), 38. Pilhström (Mirnov), 45. Saprykin

HC Viťaz Moskevská oblast: Lisutin (Saprykin) - Markov A., Markov D., Fahey, Golonkov, Chafizullin, Troščinskij, Sjelezňov, Kudinov, Malevič - Hennessy, Koroljov, Koroljuk - Černov, Dvurečenskij, Panarin - Timkin, Bělousov, Baďjukov - Tichomirov.
    Salavat Julajev Ufa: Tarkki (Arjutin) - Baranka, Proškin, Blaťák, Kolcov, Šulakov, Aťjušov, Gurkin - Musatov, Gluchov, Saprykin - Filtaov, Chlystov, Zinovjev - Mirnov, Pilhström, Kajgorodov - Svitov, Gerejev, Pankov - Paršin.

Rozhodčí: Zacharov, Ronn - Goljak, Dědjulja