HC Kladno – Sparta 2:6 (kon.) | Zlín – Motor ČB 4:3 (kon.) | HC Plzeň – Pardubice 0:2 (kon.)
Ústí n/L – Třinec 0:1 (kon.) | Chomutov – Slavia 5:4 (po s.n.) | HC Litvínov – Vítkovice 1:4 (kon.)
Jihlava – Olomouc 4:3 (po pr.) | Mladá Boleslav – Liberec 0:7 (kon.)

Ronald Knot (SLA) - 2+2 minuty hrubost
    Lukáš Žejdl (SLA) - 2 minuty podražení, 2 + 2 minuty hrubost, 20 minut hrubost (trest do konce zápasu)

65:00
    Piráti právě vstřelili branku!
    Autorem branky je KAŠE O..

Danko Deveri si vychutnal brankáře a rozhoduje o bonusovém bodu, pro domácí Piráty Chomutov!

Filip Hlinka střelou do brankáře neuspěl.

Ondřej Kaše je úspěšný bekhendovou kličkou... 1:0.

Martin Ptáčník gólmana Chomutova nepřekonává.

Tak, až teď.

První pojedou hosté.

Samostatné nájezdy začínají.

Tresty jsme se zatím nedozvěděli... nájezdy začínají.

Stále se sepisují tresty... Uvidíme, kdo pojede nájezdy.

Další bitka na ledě! Tentokrát se perou všichni... Tři dvojičky, jak v NHL... Brankáři poklidně přihlížejí...

64:20
    Máme tu poslední minutu prodloužení. Na velké útočné manévry to nevypadá.

63:10
    Hosté třikrát vystřelili, ale ani jednou se střela nedostala, až k brankáři.

Václav Mohelník

Branky a nahrávky: 10. Lehnert (Peštuka, Kolář), 52. Deveri (Hejcman), 54. Novák J. (Hejcman), 55. Kaše O., 65. Kaše O. - 18. Navrátil (Tomek, Semrád), 26. Tomek (Šteiner), 36. Knot (Žajdl, Mavrojanidis), 49. Žajdl (Babka, Mavrojanidis)

Piráti Chomutov: Strmeň (Maštalířský) - Salák, Pelc, Horváth, Deveri, Novák L., Kopáč, Šulák, Páleník, Kaše O., Kämpf, Kolář, Dobrovolný, Peštuka, Lehnert, Novák J., Huňady, Hejcman, Chrpa, Hlava N..
    HC Slavia Praha: Mouček (Eder) - Leština, Babka, Růžička, Malý, Rittig, Knot, Mavrojanidis, Jedlička, Tomek, Navrátil, Semrád, Presheva, Ryzák, Novák M., Hložek, Šteiner, Hlinka, Žejdl, Moravec, Ptáčník.