Třinec – Zlín 3:2 (kon.) | Chomutov – K. Vary 3:1 (kon.) | Kladno – Slavia 0:2 (kon.)
Kometa Brno – Vítkovice 3:2 (po s.n.) | Sparta – Litvínov 6:3 (kon.) | Motor ČB – Plzeň 2:4 (kon.)
Banes Motor České Budějovice
2:4 (2:1, 0:2, 0:1)
HC Škoda Plzeň
Pátek 04.01.2013, 19:00 • Budvar aréna • Tipsport extraliga

50:24
    Václav Prospal (CEB) na střídačce rozštípal hokejku a dostává 10 minut osobní trest. Na pokyn rozhodčích, aby zamířil na trestnou lavici, opakovaně řekl, že nejde a zamířil do kabiny.

49:11
    Nicolas Johnson (PLZ) - 2 minuty za vysokou hůl. Šance pro domácí na vyrovnání.

31:15
    František Ptáček (CEB) - 2 minuty za sekání. I Škoda dostává možnost zahrát si dnes druhou početní výhodu.

26:57
    Václav Pletka (PLZ) - 2 minuty za vysokou hůl. Mountfield se může vrátit do vedení v druhé dnešní přesilovce. Tu první využil.

09:57
    Jakub Langhammer (CEB) - 2 minuty za podražení. I Škoda si zahraje první početní výhodu.

04:02
    Tomáš Frolo (PLZ) - 2 minuty za sekání. První početní výhoda pro domácí.

Pavel Kortus ml.

Branky a nahrávky: 2. Michálek (Frühauf, Vráblík), 6. Michálek (Dej, Vráblík) - 17. Vlasák (Gulaš, Straka), 24. Jan Kovář (pen.), 34. Jan Kovář (Lev, Dvořák), 56. Kašpařík (Dvořák, Johnson)

Banes Motor České Budějovice: Jakub Kovář (Kantor) - Ptáček, Jank, Frühauf, Vráblík, Kolarz, Vydarený, Prokop - Dej, Mertl, Suja - M. Michálek, Kotalík, Prospal - Šimánek, Langhammer, L. Květoň - Červený, Kohn, Knotek - Rousek.
    HC Škoda Plzeň: A. Svoboda (Halmoši) - Jiří Hanzlík, Jeřábek, Marušák, St. Pierre, Mozík, Frolo, Dan Růžička - Gulaš, M. Straka, Vlasák - Kratěna, Jan Kovář, Pletka - Balej, Kašpařík, Johnson - Havlíček, Lev, Dvořák - Petruška.

Rozhodčí: Pešina, Minář - Bláha, Kostka