Levante – Ath. Bilbao 3:1 (kon.) | Granada – Valencia 1:2 (kon.) | La Coruňa – Malaga 1:0 (kon.)
Sevilla – Osasuna 1:0 (kon.)
Sevilla FC
1:0 (0:0)
CA Osasuna
Sobota 05.01.2013, 22:00 • Ramón Sánchez Pizjuán, Sevilla • Španělská LaLiga

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším nashledanou. (23:54:46)

Hosté toho dnes příliš nepředvedli a v průběhu celého utkání si dokázali vytvořit pouze jednu gólovou příležitost, což na body v tomto, dnes zejména v prvním poločase podprůměrném, jinak průměrném, utkání nestačilo.

Jedinou branku vstřelil v 83. minutě po závaru z rohového kopu Spahič, který tak "korunoval" drtivý tlak Sevilly, který byl patrný zejména od pětasedmdesáté minuty až do pětaosmdesáté minuty. Pak se domácí začali více zaměřovat na defenzivu a na uhájení náskoku až do konce utkání.

Rozhodčí nechal rozehrát, ale obrana domácích odvrátila nebezpečí, teprve potom byl odpískán konec dnešního utkání, v němž se z těsného vítězsví nakonec radují domácí.

90+3
    Zajímavé, hraje se již minutu navíc oproti signalizovaným dvěma minutám, nakonec je z toho ještě rohový kop pro Osasunu.

90
    Taktické střídání Sevilly, hřiště opouští Rakitič, kterého na poslední vteřiny nahradí Javi Hervas.

90
    Právě běží poslední minuta řádné hrací doby, domácí hájí těsné vedení.

89
    Hosté se tlačí před Lopéze i v šesti hráčích, domácím se mohou otevírat prostory pro rychlé brejky.

88
    Nyní tlak Sevilly přece jenom o něco polevil, domácí se začínají více soustředit na defenzivu.

87
    I Osasuna střídá, hřiště opouští Armenteros, kterého nahradí Llorente.

86
    Střídání v domácí sestavě, hřiště opouští Reyes, místo něho přichází Maduro.

85
    A domácím to zřejmě nestačí, další útoky se valí na Fernandéze, tento zastavuje odpískaný ofsajd.

83
    Sevilla právě vstřelila branku!
    Tak přece se domácí dočkali! Za tlak, kterým zamkli hosty před jejich bránou, si branu jednoznačně zaslouží! EMIR SPAHIČ se dostává po závaru v pokutovém území k zakončení a z hranice malého vápna dává vedoucí branku svého týmu.