Liberec – Teplice 3:6 (kon.) | Žižkov – Jablonec 1:3 (kon.) | Liberec – Žižkov 8:2 (kon.)
Teplice – Jablonec 0:6 (kon.) | Teplice – Žižkov 2:3 (kon.) | Jablonec – Liberec 4:3 (kon.)
FK Viktoria Žižkov
1:3 (0:2)
FK Jablonec
Sobota 05.01.2013, 13:30Indoor Fotbal Cup

Konec zápasu. (13:51:23)

19
    Vypadá to, že Jablonec zvítězí. V poslední minutě pradvěpodobně Žižkov gól nedá.

18
    Stanislav Hřebíček běžel sám, ale jeho střela byla vyražena až ke kostce v aréně.

17
    A máme tu pokotvý kop Žižkova. Lukáš Bartošák byl ten, který vykopával, ale branku netrefil.

15
    Žižkov právě vstřelil branku!
    Hned na to však přichází odpověď od Žižkovských. PETR WOJNAR dává první gól jeho týmu.

14
    Jablonec právě vstřelil branku!
    LUKÁŠ TŘEŠŇÁK dává první gól v tomto poločase, když vypálil na prázdnou branku. Boháč si totiž moc vyběhl.

14
    Ondřej Vaněk operoval před brankou a vyslal velmi vysoký oblouček. Střelu ale moc zvedl.

13
    Po faulu Jana Kopice se rozehrává na středu hřiště.

12
    Martin Surynek vypálil nepříjemnou střelu z úhlu, ale netrefil branku.

12
    Po změně stran to vypadá, že aktivnější je nyní Viktorka.

11

9
    Gólová situace před brankou Žižkova. Jeden z jabloneckých útočníku měl na noze míč a užuž ho vykopl na odkrytou branku. Na poslední chvíli tam však přiběhli žižkovští obránci a svými těly zabránili navýšení stavu.

7
    Hra už se trochu zklidnila a týmy se přetahují o míč uprostřed hřiště.

6
    A další branku přidává ONDŘEJ VANĚK, když se dostal k míči a úplně osamocen pálil před brankou.

5
    A konečně přichází odměna za aktivitu. Gól vstřelil VÍT BENEŠ poté co Viktorka špatně vystřídala.

4
    Stále více střel přichází od Jabloneckých. Žižkovský brankář Boháč má co dělat.

3
    Surynek dělal problémy jabloneckému brankáři. Nakonec míč končí za brankou.

2
    Žižkov se musí bránit, Jablonečtí vysílají jednu střelu za druhou. Nakonec vše zachraňuje Boháč.