Celta Vigo – Valladolid 3:1 (kon.) | Real Madrid – Real Sociedad 4:3 (kon.) | Barcelona – Espanyol 4:0 (kon.)
Mallorca – Atlético 1:1 (kon.)
Celta de Vigo
3:1 (2:1)
Real Valladolid
Neděle 06.01.2013, 12:00 • Estadio de Balaídos • Španělská LaLiga

To je z mé strany vše a těším se u dalších sportovních přenosů. Přeji hezký zbytek víkendu. (13:55:52)

A je dobojováno. Celta Vigo porazila na svém hřišti Valladolid 3:1 a vybojovala důležité tři body. Nutno dodat, že domácí byli lepším týmem a vítězství si zasloužili.

V prvním poločase jsme viděli několik zajímavých momentů. Na první branku jsme čekali pouze do 10. minuty a postaral se o ní domácí Aspas, který poslal Celtu do vedení. Jenže o dvě minutky později chyboval domácí brankář Varas, který poté fauloval Guerru a hosté zahrávali pokutový kop. Ten proměnil Bueno a bylo vyrovnáno. Další branka padla ve 30. minutě a prosadil se opět Aspas, který proměnil další pokutový kop. Celta tak vede po prvních 45 minutách 2:1 a nutno dodat, že zcela zaslouženě, protože v prvním dějství byla o poznání lepší, jak Valladolid.

Úvod druhého dějství vyšel také lépe domácím. Už po sedmi minutách se prosadil López a zvýšil tak vedení Celty na dvě branky. Hosté se poté snažili, ale nic nevymysleli a domů tedy odjíždí bez bodu.

90+2
    Lolo se provinil útočným faulem a tím asi zazdil všechny šance svého celku.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavil tři minuty.

90
    Hraje se poslední minuta základní hrací doby.

89
    Domácí kombinují na polovině hostujícího celku.

88
    Domácí se nikam neženou. O vítězi je rozhodnuto a ví to zřejmě i borci z Valladolidu.

87
    Další střídání Celty. Odešel střelec Aspas a přišel De Lucas.

86
    Střídají i domácí. Dohrál Bermejo a přišel Toni.

84
    Po rohovém kopu zakončoval Sereno, ale domácí brankář byl na svém místě a stav utkání se tak nemění.

83
    Z dálky to zkusil hostující Valiente, ale jeho dělovka skončila nad brankou Celty.

82
    Hosté střídají. Odešel Ramos a zahraje si Lolo.

81
    Na pravé straně to parádně udělal Larsson, který se proháčkoval až před Varase, jenže z malého vápna ho nedokázal překonat. Domácí brankář předvedl výborný reflex a míč vykopl.

80
    Do vápna hostů centroval Krohn-Dehli, ale pro míč si výborně došel brankář Hernández.

79
    Hosté pokazili rozehrávku a míč skončil v zámezí. Trenér Valladolidu se po této pokažené kombinaci na své hráče hodně zlobil.

78
    Ale ani z tohoto rohu nic nebylo a míč má ve své moci brankář Varas.

77
    Na centrovaný míč si naskočil jeden z domácích hráčů, ale ten ho odvrátil pouze na další rohový kop.