Udinese – Inter 3:0 (kon.) | Chievo – Atalanta BC 1:0 (kon.) | Fiorentina – Pescara 0:2 (kon.)
Janov – Bologna 2:0 (kon.) | Juventus – Sampdoria 1:2 (kon.) | AC Milán – Siena 2:1 (kon.)
Parma – Palermo 2:1 (kon.) | Neapol – AS Řím 4:1 (kon.)
Chievo Verona
1:0 (1:0)
Atalanta Bergamo
Neděle 06.01.2013, 15:00 • Stadio Marc'Antonio Bentegodi, Verona • Italská Serie A

To je z mé strany vše a těším se u dalších sportovních přenosů. Přeji hezký zbytek víkendu. (16:57:05)

A je dobojováno. Chievo nakonec udolalo Atalantu Bergamo 1:0 a vybojovalo hodně důležité tři body. O vítězství domácích rozhodl Cofie, který se trefil ve 37. minutě.

Začátek prvního poločasu byl velmi opatrný a příliš mnoho šancí k vidění nebylo. První velkou příležitost proměnil ve 37. minutě domácí Cofie, který z malého vápna propálil vše, co mu stálo v cestě a poslal Chievo do vedení. Poté mohl vyrovnat hostující Raimondi, ale nedal. Na druhé straně mohl zvýšit vedení domácích Stoian, ale k míči se nakonec nedostal. Další velkou šanci měl opět Raimondi, ale z hranice penalty nedokázal propálit domácí obránce.

Ve druhém poločase měly oba týmy několik slibných šancí, ale žádná neskončila brankou a tři body tak zůstaly v Chievu, které tedy vyhrálo nejtěsnějším možným rozdílem.

90+5
    Hosté mají velký tlak, ale vypadá to, že se domácí ubrání a vybojují tři body.

90+4
    Ti to zkusili dlouhým nákopem, ale míč sebral Sorrentino, který ho okamžitě posílá dopředu.

90+3
    Ale z rohu nic nebylo a míč mají na svých kopačkách domácí hráči.