Prostějov – Vsetín 1:2 (kon.) | Frýdek-M. – Nový Jičín 0:5 (kon.) | Karviná (Baník) – Havířov 5:3 (kon.)
Opava – Poruba 2011 2:8 (kon.) | Val. Meziříčí – Přerov 7:8 (po pr.)
HK Baník Karviná
5:3 (2:1, 1:2, 2:0)
AZ Havířov
Středa 09.01.2013, 18:002. liga skupina Východ

58:27
    Kanko před nepochopitelně buly vysekl Salijimu hůl z rukou. Oba dostávají 10 minut za nesportovní chování. Navíc si Kanko neodpustil poznámky a musel zamířit do šaten.

52:51
    Teď má Baník šanci vylepšit své postavení v přesilovce. Rimmel dostává dvě minuty za vražení na hrazení.

50:23
    Domácí asi v této třetině nechtějí hrát v pěti. Sekundu před vypršením Blatoňova trestu Saliji přidržel Kolaříka a jde si na dvě minuty sednout.

48:24
    Po krosčeku Blatoně jdou domácí znovu do čtyř.

45:50
    Rosůlek zasáhl soupeře holí do obličeje a dostává za to patřičný dvouminutový trest.

40:46
    To se stalo v ponechané výhodně poté co Najdek hrál delší dobu bez přilby a dostane za to dvě minuty..Čeká nás 13 sekund 4 na 3 a poté klasická karvinská přesilovka.

39:00
    Dvě minuty pro Krisla za napadení a zároveň si jde sednout i Sznapka, který držení hole.

36:42
    Kanko hákoval a Baník, který na svém ledě využívá více než 27% přesilovek by měl podle statistik nyní při své čtvrté přesilovce udeřit. Uvidíme, zda čísla nelžou.

29:13
    A hned si také zahrají přesilovku. Haas dostává dvě minuty za držení hole.

27:06
    Stejně tak domácí brankář zlikvidoval Říkovu střelu při ponechané výhodě po Mikšanově hákování. Dvě minuty pro karvinského útočníka.

19:14
    Blatoň se důrazně tlačil do brankoviště a vynutil si Klimšovo podražení.

16:46
    Balčík za vlastní brankou nevybíravě sestřelil Rosůlka a dostává dvě minuty za vražení na hrazení. Rosůlek se dlouho nezvedal, ale vypadá to, že bude v pořádku.

12:12
    Dlouho se pět na pět nehrálo. Rosůlek hákoval a na dvě minuty si odpočine.

8:54
    Mikšan se zapojil do hry dříve, než stihl jeho spoluhráč zmizet za vrátky střídačky, a tak domácí lavice dostává dvě minuty za hru v šesti. Trest si odsedí Luka.

1:38
    Saliji dostává dvě minuty za držení protihráče.

Tomáš Salamon

Branky a nahrávky: 7. Luka (Moravec), 16. Samiec (Blatoň), 28. Ivan (Kowalczyk), 53. Moravec (Deutsch, Saliji), 60. Moravec (Javín, Luka) - 7. Stránský (Bursík, Kolařík), 33. Hegegy (Najdek, Kanko), 33. Kasperlík (Haas, Říčka)

HK Baník Karviná: Smolka (Iláš) - Javín, Deutsch, Kowalczyk, Zajac, Vnenk, Sznapka, Žvátora, Krause - Moravec, Luka, Holý, Ivan, Rosůlek, Mikšan, Samiec, Blatoň, Saliji, Nystedt, Badžo, Zuber
    AZ Havířov: Daneček L. (Matoušek) - Balčík, Vydra, Krisl, Hegegy, Zeintek M., Rimmel, Graca, Hartmann - Najdek, Bursík, Haas, Pechanec, Kanko Kolařík, Štefek, Stránský, Klimša, Daneček J., Kasperlík, Říčka

Rozhodčí: Škach - Smilek, Goňa