7:1 (3:1)
SK Senco Doubravka
Středa 09.01.2013, 16:30Přípravný zápas

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.

První přípravný zápas v novém kalendářním roce sehraje Viktoria Plzeň s týmem Senco Doubravka. Nejvýraznější posilou lídra první ligy se stal jeden jejích nejlepších střelců, nyní již ex-jihlavský Stanislav Tecl. Kromě něj je ve Viktorii na testech také gruzínský šestadvacetiletý stoper, Akaki Khubutia.

FC Viktoria Plzeň: Pavlík - Limberský, Chocholoušek, Ševinský, Rajtoral - Zeman, Horváth, Darida, Fillo - Tecl, Bakoš

SK Senco Doubravka: Vedoucí týmu neposkytl sestavu k utkání.

1

21
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Centr z levé strany vrátil Bakoš hlavičkou ke STANISLAVU TECLOVI, který se kličkou zbavil obránce a otevřel stav utkání. 1:0!

23
    Přímý kop domácích obstaral PAVEL HORVÁTH, na jehož střelu hostující brankář nedosáhl 2:0!

32
    Horváth zachytil nepřesnou rozehrávku hostí, našel volného FRANTIŠKA RAJTORALA a ten bez potíží zvýšil na 3:0!

37
    Doubravka právě vstřelila branku!
    Viktorii nevyšla ofsajdová past a hosté snižují na dvoubrankový rozdíl. 3:1!

Sestavy pro druhý poločas:

FC Viktoria Plzeň: Mandous - Končal, Khubutia, Sladký, Řezník - Malakyan, Kyndl, Kolář, Ďuriš - Vaněček, Adamov

46

51
    Hned na začátku druhé půle domácí zvyšují svůj náskok. Trefil se ROMAN ADAMOV.

54
    Končal se dostl do brejku a našel volného ROMANA ADAMOVA. Ten si obhodil brankáře a zakončil. 5:1!

59
    ROMAN ADAMOV se rychle prosazuje i potřetí. 6:1!

63
    Adamov byl faulován, ale místo penalty balon dorazil do brány MICHAL ĎURIŠ. 7:1!

Viktoria svůj první přípravný zápas zvládla bez větších problémů a i přesto, že řadu šancí nevyužila, výsledek vypadá jednoznačně. Zatímco hosté hrozili jen ojediněle, domácí se tlačili do zakončení takřka celé utkání a vytěžili z toho sedm branek. V prvním poločase sice Senco jednou skórovalo, ale za domácí se trefila posila Tecl a Horváth s Rajtoralem, ve druhé půli si pak hattrick připsal ruský útočník Adamov a konečný výsledek stanovil pohotovou dorážkou Ďuriš. (19:01:49)

Marek Kratochvíl

Branky: 21. Tecl, 23. Horváth, 32. Rajtoral, 51. Adamov, 54. Adamov, 59. Adamov, 63. Ďuriš - 37. Senco

(Mandous - Končal, Khubutia, Sladký, Řezník - Malakyan, Kyndl, Kolář, Ďuriš - Vaněček, Adamov)