Fehérvár – Znojmo 1:2 (kon.)
Fehérvár AV19
1:2 (1:1, 0:1, 0:0)
HC LERAM Orli Znojmo
Pátek 11.01.2013, 19:15 • Ifjabb Ocskay Gábor Ice Hall • bet-at-home ICE Hockey League

Už v neděli od 17:30 přivítají Orli na domácím ledě vedoucí tým ligy UPC Vienna Capitals. Pro více informací o EBEL, aktuální tabulku i další zajímavosti sledujte www.hcorli.cz. Díky za pozornost a příjemný zbytek večera. (21:27:22)

Je dobojováno, Orli podruhé v sezóně vítězí nad Fehérvárem, tentokrát v ten nejlepší možný okamžik. V rychlém zápase s minimem přerušení mělo Znojmo střeleckou převahu, gólově ale muselo otáčet nepříznivý stav. O vítězný gól se v 35. minutě postaral Marek Uram. Znojmo tak bude čekat na výsledky soupeřů a případný tabulkový posun.

60:00

59:55
    Ještě je tu menší trest pro Kima Strömberga (ZNO), ale to už Orlům vadit nebude.

59:20
    To by mohlo být pro Znojmo dobré! Sofron (FEH) inkasuje od rozhodčích menší trest.

59:05
    Munro míří na střídačku, domácí v šesti bez brankáře.

58:25
    Timeout pro domácí svěřence Jana Neliby.

58:25
    Fehérvár vrhá vše do útoku a tlačí se před Kacetla.

57:30
    Stále se hraje ve vysokém tempu, hráči se rozhodně nešetří.

57:16
    Znojmo přežilo i toto oslabení, do konce chybí necelé tři minuty.

56:42
    Banham dostal mezi kruhy skvělou přihrávku zpoza branky, z první ale trefuje jen brusli clonícího obránce.

56:20
    Největší hvězdy domácích vymýšlí přesilovkovou kombinaci.

55:16
    Jenže ne na dlouho. Dvě minuty inkasuje Bořuta (ZNO). Přesilovka domácích.

54:50
    Znojmo v plném počtu.

53:34
    Fehérvár v přesilovce tradičně velmi nebezpečný, Orli zatím odolávají.

52:50
    A tak je tu vyloučení na druhé straně. Šeda (ZNO) odchází na 2 minuty na trestnou lavici za vražení na hrazení.

52:49
    Sofron zpátky na ledě, Fehérvár v pěti. Po chybě v rozehrávce Orlů se navíc Mihaly dostal až před Kacetla, nedokázal jej ale překonat.

52:40
    Domácí se osvobozují.

51:32
    Čtveřice Fehérváru přišpendlena před vlastní brankou.

Lukáš Peroutka

Branky a nahrávky: 7. Pratt (Ladanyi, Sikorcin) - 14. Henry (Jarůšek, Strömberg), 35. Uram (Beroun)

Fehérvár AV19: Munro (Balisz) – Orban, Sille, Hetenyi, Pratt, Pozsgai, Horvath, Varga, Hajos – Magosi, Bailey, Benk – Metcalfe, Johansson, Banham – Ladanyi, Vas, Sofron – Kovacs, Sikorcin, Mihaly.
    HC LERAM Orli Znojmo: Kacetl (Landsman) – Henry, Pláněk, Bořuta, Štach, Wharton, Stehlík, Sova, Kulmala – Strömberg, Fiala, Jarůšek – Rožník, Bartoš, Beránek – Komínek, Šeda, Havlík – Beroun, Pucher, Uram.

Rozhodčí: Fajdiga, Kamsek – Gehsler, Hütter