Fehérvár – Znojmo 1:2 (kon.)
Fehérvár AV19
1:2 (1:1, 0:1, 0:0)
HC LERAM Orli Znojmo
Pátek 11.01.2013, 19:15 • Ifjabb Ocskay Gábor Ice Hall • bet-at-home ICE Hockey League

59:55
    Ještě je tu menší trest pro Kima Strömberga (ZNO), ale to už Orlům vadit nebude.

59:20
    To by mohlo být pro Znojmo dobré! Sofron (FEH) inkasuje od rozhodčích menší trest.

59:05
    Munro míří na střídačku, domácí v šesti bez brankáře.

58:25
    Timeout pro domácí svěřence Jana Neliby.

56:42
    Banham dostal mezi kruhy skvělou přihrávku zpoza branky, z první ale trefuje jen brusli clonícího obránce.

55:16
    Jenže ne na dlouho. Dvě minuty inkasuje Bořuta (ZNO). Přesilovka domácích.

52:50
    A tak je tu vyloučení na druhé straně. Šeda (ZNO) odchází na 2 minuty na trestnou lavici za vražení na hrazení.

50:49
    Další přesilovka Znojma. Sofron (FEH) vyloučen za vražení na hrazení.

48:11
    Vas (FEH) vyloučen za nedovolené bránění.

43:50
    Ladanyi těsně míjí. Domácí začínají tlačit.

35:31
    Attila Orban (FEH) dostává 2 + 2 minuty za vysokou hůl. Přesilovka Znojma.

34:45
    Orli právě vstřelili branku!
    Čtvrtý útok Znojma plný dlouholetých opor se prosazuje v nejlepší možnou chvíli! Berounův pas posílá švihem přesně pod břevno MAREK URAM. Asistence: Jiří Beroun.

21:40
    Fehérvár je v laufu a Kacetl v ohni střel. Ladanyi spálil velkou šanci, když z dorážky přestřelil břevno odkryté klece.

19:05
    Henry (ZNO) vyloučen za hákování. V závěru třetiny možnost pro domácí.

15:33
    Metcalfe (FEH) vyloučen za hrubost. Další možnost pro Znojmo.

13:20
    Jarůšek napravuje předchozí akci tím nejlepším možným způsobem. Jeho přihrávka našla před brankou volného BURKA HENRYHO a kanadský bek ve službách Orlů vyrovnává. Asistence: Richard Jarůšek a Kim Strömberg.

12:51
    Velkou šanci spálil Jarůšek, poté co netrefil z dorážky odkrytou branku domácích.

11:57
    Orbán (FEH) vyloučen za faul loktem. Přesilovka Znojma.

08:30
    Sikorcin se po individuální akci dostal až před Kacetla, jeho průnik zastavuje až tyč za Kacetlem.

07:00
    Fehérvár právě vstřelil branku!
    Dlouhou dvojnásobnou přesilovku nakonec využívá po minutě a půl svou ranou do horního růžku HARLAN PRATT. Asistence: Balazs Ladanyi a Ladislav Sikorcin.

05:26
    Sova (ZNO) - 2 minuty za držení, Kulmala (ZNO) - 2 minuty za nedovolené bránění.

05:26
    Znojmo půjde do tří na celé dvě minuty.

Lukáš Peroutka

Branky a nahrávky: 7. Pratt (Ladanyi, Sikorcin) - 14. Henry (Jarůšek, Strömberg), 35. Uram (Beroun)

Fehérvár AV19: Munro (Balisz) – Orban, Sille, Hetenyi, Pratt, Pozsgai, Horvath, Varga, Hajos – Magosi, Bailey, Benk – Metcalfe, Johansson, Banham – Ladanyi, Vas, Sofron – Kovacs, Sikorcin, Mihaly.
    HC LERAM Orli Znojmo: Kacetl (Landsman) – Henry, Pláněk, Bořuta, Štach, Wharton, Stehlík, Sova, Kulmala – Strömberg, Fiala, Jarůšek – Rožník, Bartoš, Beránek – Komínek, Šeda, Havlík – Beroun, Pucher, Uram.

Rozhodčí: Fajdiga, Kamsek – Gehsler, Hütter