Lipt. Mikuláš – Prešov 2:1 (kon.) | Prievidza – Trnava 2:3 (po s.n.) | Trebišov – Topoľčany 4:2 (kon.)
Bardejov – Detva 3:0 (kon.) | Pov. Bystrica – Spišská N. Ves 3:0 (kon.) | Senica – Michalovce 2:1 (kon.)
HC Dukla Senica
2:1 (0:0, 1:1, 1:0)
HK DUKLA Ingema Michalovce
sk Pátek 11.01.2013, 18:00 • ZŠ Senica • 1. liga (SR)

V tretej tretine zaznamenal rozhodujúci gól zápasu Vladimír Lantoš a tak Senica víťazí nad Michalovcami 2:1. Keďže Spišská Nová Ves zaváhala v Považskej Bystrici, Senica sa vracia na čelo tabuľky.

Ďakujeme za pozornosť a prajeme príjemný zvyšok večera. (20:17:47)

60:00

47:11
    Senica dala gól!
    VLADIMÍR LANTOŠ vracia vedenie na stranu Záhorákov! Asistenciu na góle má Michal Hreus a Jozef Salajka.

45:25
    Domáci v plnom počte.

43:25
    Martin Ivičič je potrestaný dvomi minútami za hákovanie a Senica sa bude musieť brániť.

41:00
    Dnešné stretnutie sleduje 1281 divákov.

40:01
    Začala tretia tretina.

Na začiatku druhej tretiny síce Michal Hreus dostal svojím gólom Senicu do vedenia, no v jej závere sa presadil aj hosťujúci Tomáš Banovský, ktorý vyrovnal na 1:1. Po dvoch tretinách je tak v súboji tabuľkových susedov všetko vyrovnané.

40:00
    Druhá tretina skončila.

37:30
    Dukla dala gól!
    TOMÁŠ BANOVSKÝ vyrovnáva stav stretnutia na 1:1! Asistenciu na góle si pripisuje Richard Šechný a Slavomír Vorobel.

33:35

31:35
    Filip Surovka dostáva dvojminútový trest za napadnutie a oslabuje Senicu.

28:13
    Hostia v plnom počte.

24:13
    Hosťujúci Anton Čavrk dostáva za hru so zdvihnutou hokejkou 2+2 minúty.

23:37
    MICHAL HREUS využíva presilovú hru a posiela Senicu do vedenia! Asistenciu na góle si pripisuje Jozef Salajka.

23:18
    Na strane Michaloviec je dvomi minútami potrestaný Štefan Rusnák za hákovanie.

20:38
    Martin Ivičič je potrestaný za sekanie.

20:01
    Začala druhá tretina.

Súboj aktuálne druhého a tretieho tímu tabuľky je po prvom dejstve zatiaľ bez gólov.