SHK Hodonín – Břeclav 9:1 (kon.) | Milevsko – Jablonec n/N 6:3 (kon.) | Řisuty – Klášterec nO 1:6 (kon.)
Tábor – Bílina 8:5 (kon.) | Poruba 2011 – Val. Meziříčí 4:3 (kon.) | Havířov – Opava 3:1 (kon.)
Nový Jičín – Karviná (Baník) 4:2 (kon.) | Prostějov – Frýdek-M. 6:2 (kon.) | Klatovy – Sokolov 1:4 (kon.)
Vsetín – Přerov 1:4 (kon.) | Jindř. Hradec – Technika Brno 0:3 (kon.) | Pelhřimov – Žďár n/S 4:5 (po pr.)
AZ Havířov
3:1 (0:1, 3:0, 0:0)
HK Opava
Sobota 12.01.2013, 17:002. liga skupina Východ

Třetí třetina přinesla bránění náskoku domácích, hosté nedokázali proti obranné hrázi najít recept a Azet nevyužil šance z protiútoků a tak zápas končí 3:1 pro domácí. Pro dnešek se s vámi loučím a těším se na shledanou u dalších onlajn přenosů. (19:16:42)

60:00

59:45
    Ještě jedna dobrá šance domácích - Jan Daneček pálil po přihrávce Kolaříka z dobré pozice těsně nad.

59:26
    Domácí zápas kontrolují.

58:35
    Kanko našel volného Sztefka, ale Novák se stačil přesunout a akci překazil.

57:48
    Pavelek vyslal tvrdou ránu od modré, ale ta letěla nad Danečkovu branku.

57:04
    Oba týmy v plném počtu.

55:58
    Sztefek našel krásně volného Prokopa, ten byl sám před Novákem, ale opavský gólman jeho pokus vyrazil.

Bude se hrát ve čtyřech.

55:04
    Současně jsou vyloučeni Říčka (AZ) 2 minuty za sekání a Tichý (OPA) 2 minuty za hrubost.

54:01
    Další nebezpečnou ránu vyslal hostující Chalupa, Daneček jeho střelu chytil.

53:29
    Teď mohl naopak skórovat Opavský Měch, ale Daneček perfektním semaforem jeho ránu z mezikruží chytil.

52:37
    Teď jeli Pechanec s Kolaříkem jeli dva na jednoho, druhý jmenovaný dokázal po těžké přihrávce vypálit z první, ale Novák jeho ránu zastavil.

51:51
    Další vyloženou šanci Azetu měl Kanko, kterému se ani nadvakrát nepodařilo překonat Nováka.

51:14
    V obrovské šanci byl domácí Prokop, který po Stránského přihrávce pálil z mezikruží, ale Novák jeho ránu vytěsnil ramenem nad branku.

50:21
    Havířovští drží puk, ale nikam se neženou.

48:34
    Domácí teď na chvíli zatlačili Opavu, ale nedostali se ke střele.

47:33
    Hosté se dostali do vyložené šance, když Daneček pouze vyrazil Tichého nahození k Černému, ale ten nedokázal puk zasunout do branky.

Petr Miklas

Branky a nahrávky: 22. Kolařík (Krisl, Pechanec), 34. Říčka (Klimša, Haas), 36. Kanko (Stránský) - 8. Pavelek (Bednárek)

AZ Havířov: Daneček L. (Matoušek) - Prokop, Balčík, Vydra, Krisl, Zeintek M., Rimmel, Graca, Hartmann - Sztefek, Najdek, Kanko - Bursík, Pechanec, Kolařík - Haas, Říčka, Klimša - Daneček J., Stránský, Pavlas.
    HK Opava: Novák (Kober) – Tichý, Mosler, Vrabel, Galvas, Tůma, Bednárek, Kysela – Černý, Měch, Herman – Wolf, Chalupa, Vlašánek – Pavelek, Mlýnek, Kocián – Džemla, Polok, Vítek.