Mladá Boleslav – HC Litvínov 3:4 (po s.n.) | Kometa Brno – Pardubice 4:3 (kon.) | Zlín – Olomouc 4:3 (po pr.)
Liberec – Chomutov 5:4 (kon.) | Slavia – Motor ČB 1:2 (kon.) | Sparta – Jihlava 3:4 (kon.)
Třinec – HC Kladno 5:3 (kon.) | Vítkovice – HC Plzeň 6:2 (kon.)
Berani Zlín
4:3 (0:1, 2:0, 1:2 - 1:0)
HC Olomouc
Sobota 12.01.2013, 12:30 • ZS Luďka Čajky • DHL Extraliga juniorů

Na Zimním stadionu Luďka Čajky jsme dnes viděli krásný zápas plný šancí, na jehož konci se nakonec raduje domácí PSG Zlín. Oba celky dnes předvedly velmi slušný výkon, Olomouc se nakonec vrací domů s jedním bodem. Ode mě je to všechno, ze Zlína přeji příjemný zbytek víkendu. (14:46:41)

60:45
    Zlín právě vstřelil branku!
    Jepičí život měla nakonec nastavená část utkání. DAVID MACHARÁČEK se po přihrávce ocitl zcela sám mezi kruhy a tvrdou střelou propálil brankáře Lukáše. Asistence: Tomáš Fořt, Marek Haloda.

60:01

Velmi napínavý závěr nám přinesla třetí třetina. Zlín se čtyři minuty před jejím koncem dostal znova do vedení, Olomouc však dokázala velmi rychle odpovědět. Za malý okamžik tedy začne prodloužení.

60:00

58:57
    Zlín se tlačí dopředu a chce rozhodnout utkání těsně před koncem, Olomouc se zatím ale úspěšně brání.

57:46
    Za hákování je vyloučen Alex Rašner, přesilovka pro Zlín.

56:57
    Oddechový čas pro hosty.

56:57
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Hosté však na gól Zlína bleskurychle odpovídají. Před brankou se ke kotouči dostal DANIEL KUNCE, který vyrovnává na 3:3. Asistence: Lukáš Králík, David Šťastný.

55:52
    Domácí se v závěru třetí třetiny dostávají opět do vedení. Po přihrávce Marka Halody propálil DAVID JURÍK vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Marek Haloda

54:50
    Olomouc je kompletní, začíná zkrácená přesilovka hostů.

53:45
    A poměr sil na ledě se vyrovná. Vyloučen je Jurík za sekání.

52:46
    Janeba jel sám na brankáře, ale byl faulován. Přestože domácí reklamují trestné střílení, rozhodčí pouze posílá Jiřího Jergla na dvě minuty za sekání.

52:13
    Al-Muaqet se řítil do útočného pásma, ale jeho spoluhráči byli rychleší, a rozhodčí tak píská ofsajd.

50:08
    Řezáč dostal přihrávku na modrou, jeho nápřah však nevydržela hokejka, kterou zlomil vejpůl.

49:27
    Řezáč ve snaze založit útočnou akci poslal nepřesnou přihrávku a po zakázaném uvolnění se hra vrací zpět před branku Zlína.

48:31
    Popelka v dobré příležitosti mířil nad branku hostí.

Vojtěch Jurák

Branky a nahrávky: 25. Al-Muaqet (Popelka, Kovařík), 37. Doležálek (Janeba, Kratochvíl), 56. Jurík (Haloda), 61. Macharáček (Fořt, Haloda) - 4. Králík (Šťastný, Kunce), 42. Jergl (Beták), 57. Kunce (Králík, Šťastný)

Berani Zlín: Rozum - Stuchlík, Talán, Strojil, Zbořil, Řezáč, Macharáček - Kovařík, Haloda, Popelka, Jurík, Janeba, Kratochvíl, Doležálek, Al-Muaqet, Fořt
    HC Olomouc: Lukáš - Brančik, Hradil, Kovář, Nesvadba, Pšeja, Rašner, Vondra - Beták, Fibrich, Hes, Heža, Jergl A., Jergl J., Králík, Kunce, Novotný, Ostřanský, Šťastný, Vaculín, Zitka

Rozhodčí: Hradil - Smilek, Goňa