SHK Hodonín – Břeclav 9:1 (kon.) | Milevsko – Jablonec n/N 6:3 (kon.) | Řisuty – Klášterec nO 1:6 (kon.)
Tábor – Bílina 8:5 (kon.) | Poruba 2011 – Val. Meziříčí 4:3 (kon.) | Havířov – Opava 3:1 (kon.)
Nový Jičín – Karviná (Baník) 4:2 (kon.) | Prostějov – Frýdek-M. 6:2 (kon.) | Klatovy – Sokolov 1:4 (kon.)
Vsetín – Přerov 1:4 (kon.) | Jindř. Hradec – Technika Brno 0:3 (kon.) | Pelhřimov – Žďár n/S 4:5 (po pr.)
SHK Drtiči Hodonín
9:1 (4:0, 4:1, 1:0)
HC Lvi Fosfa Břeclav
Sobota 12.01.2013, 17:00 • ZS TEZA (3500) • 2. liga skupina Střed (ČR)

60:00
    Konec zápasu. (19:23:08)

59:59
    Domácí docílili branky, ale nebyla uznána pro kopnutí kotouče do brány nohou.

59:00
    Vyloučen Bolfík (BRE) - 2+2 minuty za hrubost a domácí Oško (HOD) - 2 minuty hrubost. 5/3.

58:02
    Vyloučen Beneš (BRE) - 2 minuty podražení.

57:17

56:58
    Miklíkovo nahození se neujalo a hosté vyhazují.

55:17
    Vyloučen Bartoš (BRE) - 2 minuty hrubost.

55:17
    V těchto chvílích se hraje v podstatě na jednu branku, ale hosté odolávají.

53:00
    Drtiči jsou aktivnějším celkem, Zelenka musí být neustále v pozornosti.

46:56
    Drtiči právě vstřelili branku!
    Devátá branka domácích. Po střele Peše se k dorážce dostal VLADIMÍR STEJSKAL a dorazil puk do sítě. Asistence: Petr Peš.

46:39

46:22
    Střela od modré čáry se k Barusovi nedostala, byla sražena mimo.

45:40
    Vyloučen Zábranský (BRE) - 2 minuty sekání, ve stejném čase vyloučen Pokorný (HOD) - 2 minuty podražení. 5/4.

45:34
    Domácí hrají aktivně a nepouštějí hosty do šancí.

44:07
    Břeclav si v přesilovce zatím velký tlak nevypracovala.

42:31
    Do velmi dobré čance si najel Miklík, Zelenka kryje.

41:39
    Vyloučen Jurásek (HOD) - 5 minut + do konce utkání za sekání. Trest odpyká Oško.

40:49

40:23
    Další změna v brance Břeclavi. Do branky se místo Michálka vrací Daniel Zelenka.

Václav Urubek

Branky a nahrávky: 6. Peš (Směřička), 7. Špok (Pokorný), 11. Sajdl (Špok), 15. Charvát (Popela), 28. Stejskal (Jurásek), 34. Fiedler (Skočovský), 35. Jurásek (Šťastný), 36. Charvát (Fiedler), 47. Stejskal (Peš) - 22. Beneš (Dufek)

SHK Drtiči Hodonín: Barus (Zavadil) - Pokorný, Miklík - Šťastný, Směřička - Popela, Skočovský - Oško, Polesný - Sajdl, Kříž, Špok - Peš, Jurásek, Stejskal - Charvát, Kučera, Fiedler - Kuba, Smetana, Vrba
    HC Lvi Fosfa Břeclav: Zelenka (Michálek) - Dora, Šaur, Dufek, Novák, Koukal, Nekoranec, Kurial, Jurča, Popolanský, Beneš, Bartoš, Bolfík, Lechner, Zábranský, Zháňal, Průdek, Bartoš