Veselí n/M – Zlín 33:26 (kon.) | Most – Šaľa 27:23 (kon.) | Olomouc – Nitra 28:23 (kon.)
Partizánske – Slavia 24:20 (kon.) | Senec – Poruba 28:34 (kon.)
DHK Baník Most
27:23 (13:14)
HK Slovan Duslo Šaľa
Sobota 12.01.2013, 17:00 • Sportovní hala Most • Interliga ženy

Je dobojováno! Ve velmi vypjatém závěru utkání nakonec zůstávají oba dva body v Mostě a Černí andělé tak upevňují první příčku v tabulce W.H.I.L., naopak Slovenky dnes odjíždějí zklamané, protože ztratily zápas v závěru, přesto, že velkou část zápasu držely vedení na své straně. (27:23) (18:34:21)

60
    Konec zápasu. (27:23) (27:23)

60
    Vysloužilová M. ještě překonává Grandtnerovou. (27:23) (27:23)

60
    Domácí hráčky drží míč ve svých rukou, vypadá to, že už body zůstanou na severu Čech! (26:23) (26:23)

59
    Na světelné tabuli svítí čas 28:35 a domácí trenér Poloz si vybírá oddechový čas, aby naordinoval taktiku na zbylé desítky vteřin. (26:23) (26:23)

59
    Minutu a půl před konce Súkenníková z pravé spojky koriguje. (26:23) (26:23)

59
    Opět Růčková nekompromisně prostřelila Grandtnerovou. (26:22) (26:22)

58
    Přeci jenom se Šale podařilo snížit v signalizované pasivitě - Súkenníková. (25:22) (25:22)

57
    Ani přihrávka od Bérecové na Porubskou přes celou šířku hřiště nepřinesla branku. (25:21) (25:21)

56
    Růčková tentokráte z levé spojky vrací domácím čtyřbrankový náskok. (25:21) (25:21)

55
    Rácková kontruje střelou z velké dálky přímo pod víko Bezpalcové. (24:21) (24:21)

55
    Janoušková z pravého křídla posílá Most do čtyřbrankového trháku! (24:20) (24:20)

54
    Šale se ani v početní výhodě nedaří probít přes dobře skonsolidovanou obranu Mostu. (23:20) (23:20)

54
    Komplikace pro Černé anděly - Martina Vysloužilová byla vyloučena na 2 minuty. (23:20) (23:20)

53
    Beňušková proměnila další sedmimetrový hod. (23:20) (23:20)

52
    Bezpalcová teď vytáhla reflexivní zákrok rukou proti střele Trochtové a zaslouženě tak sklidila ovace celé haly. (22:20) (22:20)