Veselí n/M – Zlín 33:26 (kon.) | Most – Šaľa 27:23 (kon.) | Olomouc – Nitra 28:23 (kon.)
Partizánske – Slavia 24:20 (kon.) | Senec – Poruba 28:34 (kon.)
DHK Baník Most
27:23 (13:14)
HK Slovan Duslo Šaľa
Sobota 12.01.2013, 17:00 • Sportovní hala Most • Interliga ženy

Je dobojováno! Ve velmi vypjatém závěru utkání nakonec zůstávají oba dva body v Mostě a Černí andělé tak upevňují první příčku v tabulce W.H.I.L., naopak Slovenky dnes odjíždějí zklamané, protože ztratily zápas v závěru, přesto, že velkou část zápasu držely vedení na své straně. (27:23) (18:34:21)

60
    Konec zápasu. (27:23) (27:23)

60
    Vysloužilová M. ještě překonává Grandtnerovou. (27:23) (27:23)

60
    Domácí hráčky drží míč ve svých rukou, vypadá to, že už body zůstanou na severu Čech! (26:23) (26:23)

59
    Na světelné tabuli svítí čas 28:35 a domácí trenér Poloz si vybírá oddechový čas, aby naordinoval taktiku na zbylé desítky vteřin. (26:23) (26:23)

59
    Minutu a půl před konce Súkenníková z pravé spojky koriguje. (26:23) (26:23)

59
    Opět Růčková nekompromisně prostřelila Grandtnerovou. (26:22) (26:22)

58
    Přeci jenom se Šale podařilo snížit v signalizované pasivitě - Súkenníková. (25:22) (25:22)

57
    Ani přihrávka od Bérecové na Porubskou přes celou šířku hřiště nepřinesla branku. (25:21) (25:21)

56
    Růčková tentokráte z levé spojky vrací domácím čtyřbrankový náskok. (25:21) (25:21)

55
    Rácková kontruje střelou z velké dálky přímo pod víko Bezpalcové. (24:21) (24:21)

55
    Janoušková z pravého křídla posílá Most do čtyřbrankového trháku! (24:20) (24:20)

54
    Šale se ani v početní výhodě nedaří probít přes dobře skonsolidovanou obranu Mostu. (23:20) (23:20)

54
    Komplikace pro Černé anděly - Martina Vysloužilová byla vyloučena na 2 minuty. (23:20) (23:20)

53
    Beňušková proměnila další sedmimetrový hod. (23:20) (23:20)

52
    Bezpalcová teď vytáhla reflexivní zákrok rukou proti střele Trochtové a zaslouženě tak sklidila ovace celé haly. (22:20) (22:20)

51
    Trochtová z brankoviště překonala Bezpalcovou. (22:20) (22:20)

51
    Růčková posléze také vyloučena na 2 minuty. (22:19) (22:19)

50
    Růčková zvyšuje z pravé strany. (22:19) (22:19)

50
    Szarková pouze do tyče, míč pro domácí hráčky. (21:19) (21:19)

49
    Porubská si se sedmičkou poradila vskutku bravurně a snižuje na rozdíl dvou branek. (21:19) (21:19)

48
    Martinková 2 minuty + sedmička pro Šalu. (21:18) (21:18)

49
    Hráčkám Šaly nebyla uznána branka pro postavení útočící hráčky v brankovišti. To by mohlo Slovenky v závěru utkání mrzet. (21:18) (21:18)

47
    Jak už bývá v Mostě zvykem ani dnes se nevyhnuly problémy s časomírou. Čas skáče sem a tam a pořadatelům se stále nedaří poradit si. (21:18) (21:18)

46
    Janoušková si teď nerozumněla s Tomáškovou, čehož využila Trochtová a z brejku koriguje. (21:18) (21:18)

45
    Szarková teď pouze do bloků, Černí andělé už se ženou dopředu. (21:17) (21:17)

44
    Time-out Šala. Hostující trenér Kuťka teď má svým svěřenkám co vysvětlovat za ne příliš přesvědčivé výkony v defenzivě. (21:17) (21:17)

44
    Mostečanky teď doslova paralizovaly hráčky Šaly, do prázdné branky na tretí dorážku dostala míč do branky Tomášková. (21:17) (21:17)

43
    Martinková doslova doskákala až na brankoviště a o levou tyč navyšuje. (20:17) (20:17)

42
    Teď začíná být zápas spíše taktickou bitvou, oba celky se soustředí především na to, aby neinkasovaly. (19:17) (19:17)

40
    Porubská z pravé strany o zem snižuje. (19:17) (19:17)

39
    Janoušková pouze do tyče. (19:16) (19:16)

39
    Szarková si půjde sednout na dvě minuty za přílišné bránění. (19:16) (19:16)

38
    Janoušková z levého křídla o pravou tyč překvapila Grandtnerovou. (19:16) (19:16)

37
    Černí andělé jsou při chuti! Hana Martinková střelou o zem navyšuje vedení na dvě branky! (18:16) (18:16)

36
    M. Vysloužilová vrací vedení na stranu Mostečanek. (17:16) (17:16)

35
    Růčková z pivota srovnává stav dnešního vyrovnaného duelu. (16:16) (16:16)

34
    Neuvěřitelné! Porubská netrefila nikým nekrytá a metr před brankovištěm prázdnou branku! (15:16) (15:16)

34
    Růčková snižuje z brejku po pravé straně. (15:16) (15:16)

33
    Trochtová tradičně ze své nejsilnější pozice z brankoviště navyšuje náskok Šaly. (14:16) (14:16)

32
    Martinková z pivota kontruje střelou o zem. (14:15) (14:15)

31
    Szarková úspěšná ze sedmičky. (13:15) (13:15)

31
    Začal druhý poločas. (13:14) (13:14)

První poločas nám přinesl velmi vyrovnanou házenou, avšak Černí andělé občas tahali za kratší konec a i proto vedou Slovenky zatím o jedinou branku. Druhý poločas slibuje velmi napínavou a kvalitní házenou. Začít by měl zhruba v 17:53. (13:14)

30
    První poločas skončil. (13:14) (13:14)

30
    ...a Petra Beňušková se ani tentokráte nemýlí a s přehledem proměňuje další sedmičku. (13:14) (13:14)

30
    Súkenníková dostává deset vteřin před poločasem 2 minuty a bude nařízena sedmička. (12:14) (12:14)

29
    Černí andělé teď doslova betonují před náporem Šaly. (12:14) (12:14)

28
    Porubská střelou z pivota trefila víko branky Bezpalcové. (12:14) (12:14)

27
    Vítková orazítkovala střelou o zem pouze spojnici slovenské branky. (12:13) (12:13)

27
    Trochtová z pravého křídla přehodila Bezpalcovou. (12:13) (12:13)

25
    Domácí hráčky se z vedení neradovaly příliš dlouho, ihned kontrovala Porubská. (12:12) (12:12)

25
    Martina Vysloužilová vrací necelých 5 minut před koncem prvního poločasu vedení na stranu Černých andělů! (12:11) (12:11)

24
    Time-out pro kouče Slovenek. (11:11) (11:11)

24
    Růčková dostává žlutou kartu. (11:11) (11:11)

24
    Schererová srovnává stav utkání. (11:11) (11:11)

23
    Skvělá defenziva Černých andělů, teď zapříčinila odpískanou pasivitu Šaly. (10:11) (10:11)

22
    Weisenbilderová si seběhla až na brankoviště a trefila pravý roh branky Šaly. (10:11) (10:11)

22
    Grandtnerová zůstává ležet v brankovišti, zdravotník přispěchal s obstřikem a vypadá to, že bude pokračovat v zápase. (9:11) (9:11)

21
    Střela Demajové jen těsně proletěla okolo pravé tyče Bezpalcové. (9:11) (9:11)

21
    Ani Janoušková si nepřišla na Grandtnerovou střelou o zem. (9:11) (9:11)

20
    Schererová na druhé straně úspěšná z levého křídla. (9:11) (9:11)

19
    Demajová prostřelila Bezpalcovou. (8:11) (8:11)

19
    Martinková pouze do nohy Grandtnerové. (8:10) (8:10)

18
    Most na druhé straně kontruje ze sedmičky a kým jiným, než Beňuškovou. (8:10) (8:10)

17
    Szarková opravdu zatápí domácí brankařce, která na ní zase vyslala jednu ze svých nechytatelných dělovek. (7:10) (7:10)

17
    Schererová z levého křídla přehodila brankářku Šaly. (7:9) (7:9)

16
    Martinková ze své typické pozice - přes bloky. (6:9) (6:9)

15
    Domácí trenér Poloz nechce ponechat nic náhodě a zhruba ve čtvrtině zápasu si vybírá svůj první oddechový čas. (5:9) (5:9)

15
    Súkenníková utekla z brejku a to už začíná být pro Černé anděly velmi špatné! (5:9) (5:9)

14
    Hezkou kombinační akci zakončila z brankoviště Trochtová, Šala má teď vcelku navrch. (5:8) (5:8)

13
    Szarková opět z velké dálky a Müllnerová znovu nepozorná. (5:7) (5:7)

13
    Beňušková opět úspěšná ze sedmičky. (5:6) (5:6)

12
    Szarková teď z velké dálky doslova zaskočila Müllnerovou svou dělovkou, která rozevlála síť. (4:6) (4:6)

11
    Súkenníková zachytila rychlý míč od brankářky a z brejku posílá Šalu znovu do vedení. (4:5) (4:5)

10
    Další žlutá karta na straně Slovenek - Porubská. (4:4) (4:4)

9
    Trochtová si půjde odpočinout na 2 minuty. (4:4) (4:4)

9
    Růčková si seběhla až na brankoviště a srovnává. (4:4) (4:4)

9
    Beňušková z pivota pouze do tyče. (3:4) (3:4)

8
    Z levé strany přes bloky Bérešová. (3:4) (3:4)

7
    Přes bloky trefila Martinková tentokráte jen brankařku Šaly. (3:3) (3:3)

6
    Szarková srovnává ze sedmičky. (3:3) (3:3)

6
    Beňušková dostává 2 minuty. (3:2) (3:2)

5
    Súkenníková snižuje z rychlého brejku po pravém křídle. (3:2) (3:2)

4
    Beňušková nezaváhala ze sedmičky. (3:1) (3:1)

4
    Martinková přes bloky prostřelila defenzivu Šaly. (2:1) (2:1)

3
    první žlutá utkání pro Trochtovou. (1:1) (1:1)

2
    Szarková se napřáhla z velké dálky a orazítkovala břevno. (1:1) (1:1)

1
    Demajová ihned z brejku kontruje. (1:1) (1:1)

1
    Růčková se probila středem a posílá Most do vedení. (1:0) (1:0)

Rozhodčí: Macho, Hájek.

Utkání bude mít zvláštní náboj pro trenéra Slovenek Tomáše Kuťku, který v klubu Černých andělů působil nejprve jako sportovní ředitel a asistent u A mužstva a později se stal hlavní lodivodem na mostecké střídačce. Sázkové kanceláře považují Mostečanky za jasné favoritky, když na jejich vítězství vypsali kurs 1.2, oproti 5.25 na vítězství slovenského celku.

Mostečtí Černí andělé vstoupili do nového kalendářního roku vítězstvím, a to velmi důležitým, když porazily hráčky Sokolu Poruba v přímém souboji o první příčku tabulky W.H.I.L. a oplatili tak Ostravankám porážku z nedávného semifinále Českého poháru. V mostecké kabině tak panuje dobrá a bojovná nálada, která ještě bude gradovat před zaplněnou halou.