Slavia – Zlín 3:2 (po pr.) | K. Vary – Sparta 0:2 (kon.) | Kometa Brno – Chomutov 4:0 (kon.)
Vítkovice – Motor ČB 1:2 (po s.n.) | Litvínov – Plzeň 2:1 (po s.n.) | Liberec – Kladno 0:2 (kon.)

Litvínov právě vstřelil branku!

FRANTIŠEK LUKEŠ si v první serii připsal vítězný nájezd.

Hanzl vystřihl velkou parádu, když jel od kruhů s roztažnýma nohama a zavěsil bekhendem pod víko.

Lukeš šel klasicky zleva a trefil se pod vyrážečku.

62:48
    Litvínov špatně rozehrál. Pletka byl sám před Francouzem, ale jen těsně minul levou tyč jeho branky!

57:44
    Boční konstrukce po Kubátově bombě od modré!

54:51
    Gula vystřihl u hrazení souboj, kterých dnes proběhly desítky, ale nyní stál sudí blízko a jelikož bylo krátce po odehrání puku, trestá domácího beka dvěma minutami + 10 minutami osobního trestu za zásah do oblasti hlavy a krku.

50:05
    Lukeš už neměl kam by se uhnul soupeři, přesto je vyloučen za podražení Kováře. Z ledu se odklízejí odpadky.

45:01
    Lev vyloučen na 2 minuty za hákování.

31:52
    Lukeš se dral do šance po levém křídle, ale byl hákován Hanzlíkem.

29:34
    Počet hráčů na ledě se vyrovná. Balej sekl jednoho z bránících a dostává 2 minuty.

29:07
    Zemanovo vyhození končí na střídačce Plzně a domácím nepomohly ani důrazné protesty. Zeman vyloučen na 2 minuty.

26:22
    Plzeň právě vstřelila branku!

Šťastná branka i na druhé straně. Vlasák se v přečíslení 3 na 2 rozhodol pro střelu nad vyrážečku ,ale jeho pokus byl sražen obráncem přímo na hůl MILANA GULAŠE, který v pohodě zasunul za brankáře který se již přemisťoval a nestihl tak reagovat. Asistence: Tomáš Vlasák.

23:32
    Přesilovku si zahraje Litvínov. Boháč vyloučen na 2 minuty za držení.

21:17
    Litvínov propadl v útočné třetině a Gula si v obraně musel pomoci nedovoleným bráněním, za které dostává 2 minuty.

17:37

Po 22 vteřinách využívá Litvínov přesilovku. Ručinský sjel z modré před branku, kde zahustil prostor a střela KARLA KUBÁTA od modré se odrazila o tyč a brankáře Svobodu těsně za čáru. Bez asistence.

17:15
    Gula šel velmi odvážně do dvou protihráčů a donutil Gulaše k hákování.

13:06
    A tentokrát to domácí legenda přehnala s napadáním. Místo brankové příležitosti je tu přislovka Plzně. Ručinský inkasuje 2 minuty za podražení.