Mor. Budějovice – Kolín 1:3 (kon.) | Nymburk – Chotěboř 4:3 (kon.) | Děčín – Kobra 3:5 (kon.)

49:55
    Pořický 2 minuty hákování. Kobra má výhodu přesilové hry.

43:05
    Domácí Racek 2 minuty podražení.

40:31
    Hned v úvodu třetiny se domácí dostali do šance, ale Jakeš ji zastavil jen za cenu faulu. Obdržel 2 minuty za podražení.

37:05
    Hošek 2 minuty hrubost. Kobra hraje přesilovou hru.

32:03
    Cafourek 2 minuty hákování. Domácí tak mají další přesilovou hru.

28:46
    Baránek 2 minuty podražení. Hraje se 4 na 4.

26:49
    Další faul hostí, Jakeš 2 minuty sekání. Děčín bude hrát 5 na 3.

26:05
    Hosté to přehnali s tvrdostí u mantinelu. Novák inkasuje 2+10 minut za úder do oblasti hlavy a krku.

19:07
    Děčín si z dalšího tlaku vynutil přesilovou hru. Hosté 2 minuty podražení.

17:55
    Verbík 2 minuty držení, domácí hrají přesilovou hru.

08:03
    Vacek 2 minuty sekání, i Kobra si zahraje přesilovou hru.

05:59
    A máme tu první vyloučení zápasu. Na trestnou putuje Cafourek na 2 minuty za sekání.

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 19. Oliverius (Hříbal, Vávra), 19. Baránek (Pořický, Filipovský), 60. Růžek (Oliverius) - 12. Pohl (Kocman), 15. Pohl (Kocman, Jakeš), 40. Kouřil (Žáček, Strnad), 50. Paris (Jakeš), 52. Jakeš (Kocman)

HC Děčín: Lavinger (Šticha) - Stezka, Hříbal, Filipovský, Grin, Kaltenbock, Molnár, Zahradník, Dvořák, Vávra, Oliverius, Hošek, Pořický, Baránek, Vacek, Racek, Růžek, Chládek, Řídel, Šetka, Kopas
    HC Kobra Praha: Kocian (Malík) - Ton, Pohl, Cafourek, Švaříček, Verbík J., Verbík R., Čtveráček, Jakeš, Kocman, Novák, Palaščák, Kouřil, Paris, Žáček, Bárta, Strnad, Sekerka