Liberec – Jablonec 2:1 (kon.) | Č. Budějovice – Dukla Praha 1:2 (kon.) | Brno – Znojmo 0:0 (kon.)
Ostrava – Olomouc 2:4 (kon.) | Slovácko – Jihlava 0:4 (kon.) | Frýdek-Místek – Orlová 2:1 (kon.)
Bohemians 1905 – Slavia 0:1 (kon.)
FC Zbrojovka Brno
0:0 (0:0)
1. SC Znojmo FK
Středa 16.01.2013, 11:00 • TCM Ivanovice - Brno • Tipsport liga

89
    Ještě v závěru zahrával Hlísek standardku z levé strany, míč propadl až na Radka Buchtu, kterého vychytal Hladký. Ještě z toho byl roh, ale domácí si poradili.

87
    Další střela Zbrojovky a opět u toho byl Frejlach, jehož ránu Doleček konečky prstů vyráží na roh.

86
    Jen pro doplnění, žlutou kartu inkasuje kapitán Znojma Todor Yonov.

83
    Obrovská šance Zbrojovky, ve které byl Hyčka. Dostal se až před Dolečka a ten jeho ránu vyráží. Sice jen před sebe, tam už byl připraven stoper Yonov, jenž razantně odkopává do bezpečí.

72
    A ještě si zahraje Huška, který střídá Suse.

70
    Ještě poslední změna v sestavě Zbrojovky. Odešel Halaška a na jeho místo jde Mohamed Traoré.

61
    Další střídání u Brna. Dohráno má Pašek, na jeho místo jde Petr Buchta.

55
    Dvojité střídání v týmu Zbrojovky. Do hry nastupuje Šamánek s Kuncem do kabin putují Glaser se Škodou.

46
    Zbrojovka dvakrát střídala. Odešel brankář Doležal a obránce Šoljič, na jejich místa jdou Hladký a Brabec.

44
    V závěru poločasu pálil na Doležala nebezpečně Mudra brněnský brankář musel vytáhnout míč nad bránu. Největší šance Znojma se urodila až těsně před pauzou.

36
    Největší šance prvního poločasu a měl ji nejlepší hráč Brna Milan Lutonský. Jeho střelu Doleček nejprve vyrazil před sebe, kde stejný hráč dorážel. Jenže znojemský brankář v leže dokázal uhájit nerozhodný výsledek. Výborný zákrok.