HC Kladno – Liberec 1:5 (kon.) | HC Plzeň – Třinec 5:3 (kon.) | Chomutov – Mladá Boleslav 3:4 (kon.)
Olomouc – Pardubice 9:3 (kon.) | HC Litvínov – Ústí n/L 8:2 (kon.) | Kometa Brno – Sparta 4:2 (kon.)
Jihlava – Slavia 2:1 (po s.n.) | Motor ČB – Vítkovice 4:6 (kon.)

Piráti právě vstřelili branku!

Domácí dokonale rozebrali hostující obranu. Po ose Lehnert - Šulák - Hejcman se domácím podařilo vstřelit kontaktní branku. V přesilové hře si Piráti vytvořili skvělou akci, kterou zakončil DAREK HEJCMAN a Sejpal inkasoval potřetí.

51:30
    Domácí si zahrají přesilovku, na dvě minuty vyloučen Podsedníček za hákování

45:07
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!

Domácí na modré čáře přicházejí o puk a hosté trestají. MAREK LADISLAV se ve vlastním oslabení řítil samotný na Dovinu, kterému nedal šanci.

44:17
    Vrba (MBL) vyloučen na dvě minuty za vražení na hrazení

41:44

Po krásné individuální akci se prosazuje LIBOR ŠULÁK, jenž přízemní střelou, s výpomocí tyče, překonává Sejpala a snižuje na rozdíl jediné branky

37:30
    Lukáš Novák byl úplně sám před Sejpalem a měl dostatek prostoru na zakončení. Pokusil se prostřelit Sejpala mezi betony, hostující gólman vyráží

30:35

Po chybě chomutovské obrany, se k puku dostal Koudela, jenž přihrával na Jankovského a ten akci vyšperkoval přihrávkou na volného JAKUBA FROLÍKA, který trefil odkrytou klec

27:46
    Hejcman o milimetry míjí hostující branku!

26:00
    A bude se vylučovat. Na dvě minuty je vyloučen Kulich za nedovolené bránění

23:57
    Jankovský na třikrát proti Dovinovi neuspěl, domácí obrana nechala hostujícího útočníka úplně volného

21:24
    Posedníček svým aktivním přístupem vybojoval přesilovku. Na trestnou lavici míří Šulák, na dvě minuty za hákování

20:16
    Obrovská šance pro hosty! Koudela se řítil sám na Dovinu, který senzačně chytá.

19:33
    Na třikrát střílel Kämpf, Sejpal jeho pokusy se štěstím vyráží

17:44

Krásná akce Davida Kämpfa, jenž zatáhl puk po křídle a před brankou, s velkým přehledem, našel úplně volného DANIELA LEHNERTA, jenž přízemní střelou, dnes poprvé, překonává Sejpala

13:56
    Ladislav Marek unikl domácí obraně a z úhlu se řítil na Dovinu, ten jeho pokus kryje

12:09

Bičištěho střelu Maštalířský pouze vyrazil před sebe, na dorážku STANISLAVA BRZÁKA byl už krátký. Hosté vedou o dvě branky a v domácí brance došlo ke střídání. Maštalířského nahrazuje Dovina

11:24
    Vrba pálil od modré a Podsedníček měl před sebou prázdnou branku, jen těsně minul

09:39
    Hosté mají výhodu, bude se znovu vylučovat. Boleslavští se drali do útoku, ale zastavil je ofsajd. Na dvě minuty vyloučen domácí Jakub Novák, na dvě minuty za vysokou hůl. Novák je vyloučen dnes už podruhé.

06:33
    Jankovský nahodil puk do pásma, hosté teď drží puk v útočném pásmu a bude se vylučovat, a to na obou stranách. Vyloučen domácí Jakub Novák na dvě minuty za hákování a z Boleslavských vyloučen Podsedníček za nafilmovaný pád. Bude se hrát ve čtyřech na obou stranách.

04:11
    Domácí si zahrají přesilovou hru, na trestnou lavici si putuje odpočinout Vrba (2 minuty za držení protihráče). Vhazuje se před Sejpalem

03:38

První šance hostů, LADISLAV MAREK dojel zdánlivě ztracený kotouč a bekhendem dostal puk za Maštalířského.

Petr Horčička

Branky a nahrávky: 18. Lehnert (Kämpf), 42. Šulák, 54. Hejcman (Šulák, Lehnert) - 4. Marek (Podsedníček), 13. Brzák (Kůrka, Souček), 31. Frolík (Jankovský, Koudela), 46. Marek

Piráti Chomutov: Maštalířský (od 13. Dovina) - Havel, Pelc, Fronk, Deveri (C), L. Novák, Kopáč, Šulák, Kaše, Kämpf, Kolář, Szathmáry, Dobrovolný, Peštuka, Lehnert, J. Novák, Huňady, Hejcman, Chrpa, Hlava.
    BK Mladá Boleslav: Sejpal - Souček, Kulhánek, Němec, Marek, Rovný, Kurka, Podsedníček, Brzák, Holada, Jankovský, Frolík, Ficek, Kulich, Školoud, Bičiště, Vrba, Koudela (C), Bernad.

Rozhodčí: Arnošt Nečas - Josef Špůr, Jiří Svoboda.