HC Kladno – Liberec 1:5 (kon.) | HC Plzeň – Třinec 5:3 (kon.) | Chomutov – Mladá Boleslav 3:4 (kon.)
Olomouc – Pardubice 9:3 (kon.) | HC Litvínov – Ústí n/L 8:2 (kon.) | Kometa Brno – Sparta 4:2 (kon.)
Jihlava – Slavia 2:1 (po s.n.) | Motor ČB – Vítkovice 4:6 (kon.)

21:24
    Posedníček svým aktivním přístupem vybojoval přesilovku. Na trestnou lavici míří Šulák, na dvě minuty za hákování

09:39
    Hosté mají výhodu, bude se znovu vylučovat. Boleslavští se drali do útoku, ale zastavil je ofsajd. Na dvě minuty vyloučen domácí Jakub Novák, na dvě minuty za vysokou hůl. Novák je vyloučen dnes už podruhé.

06:33
    Jankovský nahodil puk do pásma, hosté teď drží puk v útočném pásmu a bude se vylučovat, a to na obou stranách. Vyloučen domácí Jakub Novák na dvě minuty za hákování a z Boleslavských vyloučen Podsedníček za nafilmovaný pád. Bude se hrát ve čtyřech na obou stranách.

04:11
    Domácí si zahrají přesilovou hru, na trestnou lavici si putuje odpočinout Vrba (2 minuty za držení protihráče). Vhazuje se před Sejpalem

Petr Horčička

Branky a nahrávky: 18. Lehnert (Kämpf), 42. Šulák, 54. Hejcman (Šulák, Lehnert) - 4. Marek (Podsedníček), 13. Brzák (Kůrka, Souček), 31. Frolík (Jankovský, Koudela), 46. Marek

Piráti Chomutov: Maštalířský (od 13. Dovina) - Havel, Pelc, Fronk, Deveri (C), L. Novák, Kopáč, Šulák, Kaše, Kämpf, Kolář, Szathmáry, Dobrovolný, Peštuka, Lehnert, J. Novák, Huňady, Hejcman, Chrpa, Hlava.
    BK Mladá Boleslav: Sejpal - Souček, Kulhánek, Němec, Marek, Rovný, Kurka, Podsedníček, Brzák, Holada, Jankovský, Frolík, Ficek, Kulich, Školoud, Bičiště, Vrba, Koudela (C), Bernad.

Rozhodčí: Arnošt Nečas - Josef Špůr, Jiří Svoboda.