Chelsea – Arsenal 2:1 (kon.) | Tottenham – Manchester Utd. 1:1 (kon.)
Chelsea FC
2:1 (2:0)
Arsenal FC
Neděle 20.01.2013, 14:30 • Stamford Bridge, Londýn (Anglie) • Anglická Premier League

Je dobojováno. I podruhé v sezoně vítězí v tomto derby Chelsea a znovu shodně 2:1. Chelsea si v prvním poločase vybudovala dvoubrankový náskok, na který Arsenal dokázal ve druhém poločase i přes výrazně zlepšenou hru zareagovat pouze snižující brankou, kterou vstřelil Walcott. Já se s vámi loučím a u dalších zápasů z anglické Premier League se budu těšit. (16:25:45)

90+5
    Po centru Wilshera naopak hlavičkoval Giroud a jeho pokus se snesl na síť nad bránou Čecha.

90+4
    Po Giroudově prodloužení míče měl velkou šanci Walcott, ale před ním na poslední chvíli zasáhl Cahill.

90+3
    Dva rohové kopy za sebou kopali Gunners. První odvrátil hlavou Ramires, druhý naopak Čech.

90+1
    Hlavní rozhodčí Atkinson nastavuje 5 minut přesčas.

90
    Tvrdá přízemní rána z velké dálky v podání Oliviera Girouda skončila u Petra Čecha. Akce se dala řešit mnohem lépe.

88
    Poslední střídání Chelsea: na hřiště jde Marin, z něj Hazard.

88
    Rozehrávky přímého kopu se ujal Thomas Vermaelen, který svou tvrdou přízemní ránou mířil zhruba metr a půl vedle vzdálenější tyče.

87
    Bacary Sagna se mohl dostat do obrovské šance, ale na hranici vápna jej fauloval Ashley Cole, který viděl žlutou kartu. Navíc dobrá možnost pro Gunners.

86
    Ashley Cole fauloval Santiho Cazorlu, Arsenal má možnost standardní situace od postranní čáry.

84
    Neskutečné. Szczesny nesmyslně vyběhl daleko z brány proti útočníkovi Ba, který jej bez problémů obešel. Ba poté zakončoval do prázdné brány a Arsenalu uchoval naději Vermaelen, který jeho zakončení zblokoval.

82
    Andrej Aršavin při svém prvním útoku zbytečně přišel o míč, Chelsea odkopává od brány.

80
    Druhé střídání Blues. Na hřiště se na poslední minuty podívá Demba Ba, který střídá Fernanda Torrese.

79
    Wilshere dostal nafackováno od Ramirese, mladý anglický štírek byl ošetřovaný, ale bude pokračovat ve hře.

77
    Technická střela Torrese na zadní tyč byla snadným soustem pro brankáře Szczesného v bráně Arsenalu.

75
    Přichází avizovaná změna. Andrej Aršavin střídá Abou Diabyho.

75
    Střídání připravuje i Arsenal, na hřiště půjde Rus Andrej Aršavin.

73
    Dalekonosná střela Ramirese ukrytá za hradbu těl vystrašila Szczesného, poté byl pískán ofsajd Matovi.