Sevilla – Zaragoza 4:0 (kon.) | Valencia – Real Madrid 1:1 (kon.)
Sevilla FC
4:0 (2:0)
Real Zaragoza
Středa 23.01.2013, 19:30 • Estadio Ramón Sánchez Pizjuán, Sevilla • Španělský pohár

Ve druhém poločase se již hrálo pouze domácích not, kteří po dalším vyloučení hráče Zaragozy dohrávali utkání proti devíti protihráčům. Toho samozřejmě využili a postupují do semifinále Copa de Rey. Stav utkání 4:0. Děkujeme za pozornost! (21:24:44)

90+1
    Sevilla právě vstřelila branku!
    Vynikající centr Cicinha uklízí za záda hostujícího brankáře Franca MANU, který tak potvrzuje drtivé vítězství Sevilly v dnenším klání.

90+1
    Sevilla však nepřestává útočit. Opět vede útok po pravé straně.

90
    Hlavní rozhodčí nastaví ještě dvě minuty nad základní hrací dobu.

90
    Také Manu zkoušel svoje štěstí, ale jeho rána postrádala přesnost.

89
    Rakitičova rána z hranice vápna, kterou výborně vyboxoval Franco.

88
    Který se však skvěle brání a i přes vyloučené dva hráče dokáže držet se Sevillou krok.

87
    Domácí kombinují na polovině hřiště. Ale pravá straně je stále hodně aktivní. Cicinho s Navasem neustávají ve výpadech proti soupeři.

85
    Rohový kop hráči Realu Zaragoza odvrátili.

84
    Další prudký centr Navase, který odvrací hostující Sapunaru.

83
    V dalším nebezpečným zakončení domácí Babu, kterému nacentroval na hlavičku Navas. Jeho pokus však končí mimo branku.

81
    Oba celky již dohrávají rozhodnutý duel, který od 26. minuty drželi ve svých rukou domácí hráči Sevilly.

80
    Další offside odpískán domácímu Babavovi.

79
    V semifinále čeká domácí, buď Betis, nebo Atletico Madrid. Což se dozvíme až zítra, ovšem hráči z hlavního města Španělska drží vedení 0:2 z prvního zápasu.

78
    Jesus Navas se na pravé straně neprokličkoval přes dva protihráče a míč končí v zámezí. Výkop pro hostujícího brankáře.