Inter Milán
Středa 23.01.2013, 20:45 • Stadio Olimpico • Italský pohár

To je ode mne vše. Děkuji za pozornost a přeji Vám dobrou noc. (22:43:50)

Příští týden je na programu odveta, která se uskuteční na půdě Interu. Vzhledem k výsledku to bude právě Inter, jenž bude mít lepší výchozí pozici.

První semifinálové utkání mezi AS Řím a Interem Milán končí výhrou domácích 2:1. Všechny tři branky jsme viděli v prvním poločase. Domácí šli po brankách Florenziho a Destra do dvoubrankového vedení, ale stav zápasu snížil v závěru poločasu Palacio. Ve druhém poločase jsme stejně jako v průběhu celého zápasu viděli řadu brankových příležitostí, které však brankami neskončily.

90+4
    Hraje se ve středu hřiště.

90+3
    Marquinho si došel zkušeně pro faul před pokutové území Interu.

90+2
    Dalším držitelem žluté karty se stává Burdisso.

90+1
    Nastavovat se budou přesně 4 minuty.

90
    Marquinho vyslal směrem k Handanovičovi skákavou střelu. Brankář Interu ji však pokryl.

89
    Hra je nyní plná nepřesností. Uvidíme kolik minut rozhodčí nastaví.

87
    Destro upadl na hraně pokutového území. Píšťalka sudího De Marca zůstává němá.

86
    Lamela si vyšlápl na Juana a vidí po právu žlutou kartu.

85
    Domácí kapitán střídá. Místo něj si zahraje Marquinho.

85
    Totti nedokázal propálit hradbu těl.

84
    Přímý volný kop pro AS Řím. V hlavní roli bude opět kapitán Totti.

84
    Destro si chytře předkopl míč a obránce Chivu jej musel chtě nechtě faulovat.

83
    Závěr zápasu probíhá v režii Interu.

81
    Další nebezpečný míč, který letěl před branku AS. Inter se nyní nadechuje k velkému náporu.