Warriors Brno – Havířov 4:5 (po s.n.) | Havlíčkův Brod – Mladá Boleslav 3:4 (kon.)
BK Havlíčkův Brod
3:4 (1:1, 2:2, 0:1)
BK Mladá Boleslav
Čtvrtek 24.01.2013, 15:00ELIOD extraliga mladšího dorostu

To je z mé strany pro dnešek všechno, přeji příjemný zbytek dne a další hokejové zážitky. (17:14:07)

Máme tu konec urputného boje, který měl během druhé a třetí dvacetiminutovky velice zajímavý průběh. Po vyrovnaném boji se z vítězství nakonec raduje Mladá Boleslav. Středočeši se do vedení dostali v 54. minutě, kdy se s dávkou důrazu prosadil Pavel Vajtsejtl. Hosté tento nejtěsnější náskok udrželi až do závěrečné sirény, a odvážejí si tak tři body.

Nejšťatsnějším střelcem zápasu je bezesporu hostující Patrik Vaníček, který se přesně trefil celkem dvakrát.

60:00

59:35
    Rebelové velice špatně rozehráli ve středním pásmu a už z toho mohl být gól do prázdné.

59:15
    Oddechový čas si nyní vzali i hosté.

58:50
    Kolouch se ve své třetině ujal puku a po levém mantinelu se prokličkoval až před Růžičku. Puk mu ve zlomový moment utekl z čepele.

58:12
    Branka domácího týmu zraje prázdnotou. Rebelové nastupují v šesti.

58:12
    Rebelové si vzali oddechový čas.

57:33
    Havlíčkův Brod v bojovnosti trošičku povolil. Mladoboleslavským se daří držet se v útočné třetině a pěkně zatápět domácí obraně. Úplně sám se před brankou objevil Mattis, jehož střelu Marek vyrazil vedle branky.

55:28
    Desítka pro domácí tým. Nguyen (HBR) je potrestán za nesportovní chování.

53:58
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku! Obrovský závar před Markovou brankou vyústil v branku hostujícího celku, která jej posouvá do vedení. Nejprve vystřelil z levého kruhu David Marček. Ke kotouči se dostal u brankoviště dorážející PAVEL VAJSEJTL. Ten dorážel hned několikrát, brankáři ale puk vypadl. Autor branky jej rychle zpozoroval a zasunul za brankovou lajnu. Asistence: David Marček

53:05
    Velmi přesnou střelu nad Markovo rameno vyslal na vrcholu levého kruhu Vajsejtl. Brankář ukryl kotouč v lapačce.

52:02
    Kousek za vlastní modrou se k puku dostal Kolouch a na levém kruhu se mu podařilo přeskočit obránce. Rychlý Rebel se pokusil o zakončení mezi betony. Růžička ale včas zaklekl.

49:48
    Z pravého úhlu se pokoušel zakončit Vajsejtl, ale nedokázal propasírovat puk kolem Markovy tyčky.

48:13
    Sólista Nguyen sebral v obranném pásmu kotouč a vyrazil s ním na druhou stranu kluziště. Jeho zásluhou se Rebelové mohli držet v útoku a kombinovat.

47:50
    Od modré střílel golfem Vacek, brankář měl dobrý výhled a střelu uschoval ve výstroji.

47:36
    Havlíčkůlv Brod bude hrát přesilovku. Veselý (MBL) se provinil sekerou a dostává menší trest.

46:46
    Hrabaň se od modré pokusil o skákavé nahození. Růžička jej ale podržel ve své lapačce.

46:13
    Uřídil se na modré opřel do černé gumy, která plachtila pěkně k pravému růžku domácího gólmana, ale byla tečována do ochranné sítě.

Luboš Vácha

Branky a nahrávky: 4. Hrabaň (Nguyen), 29. Cejpek (Michálek), 39. Kolouch (Jelínek) - 9. Vaníček (Vajtsejtl), 24. Tichý (Uřidil), 33. Vaníček (Uřídil), 54. Vajsejtl (Marček)

BK Havlíčkův Brod: Marek (Brož) - Jelínek "A", Lacina, Vacek, Veselka "A", Vlach, Benák, Nguyen "C", Kraučuk, Cejpek, Kopic, Bušek, Michálek, Hrabaň, Kolouch, Abbrent
    BK Mladá Boleslav: Růžička (Petruželka) - Makovička, Prokop, Šimon, Vajsejtl, Mitter, Kysela, Outrata, Vaníček, Kerda, Hochman, Tichý, Ficek, Marček "A", Řečinský, Veselý, Uřídil, Mattis, Řípa

Rozhodčí: Petr Kotlík - Vít Stehlík, Jaroslav Kuřítko