Pittsburgh – Toronto 2:5 (kon.) | NY Rangers – Boston 4:3 (po pr.) | Vancouver – Calgary 3:2 (po s.n.)
Arizona – Columbus 5:1 (kon.)
Pittsburgh Penguins
2:5 (1:0, 1:3, 0:2)
Toronto Maple Leafs
Čtvrtek 24.01.2013, 01:00 • CONSOL Energy Center Pittsburgh • NHL

Viděli jsme pohledné utkání plné branek. Domácí se dostali do vedení na konci první třetiny. Od druhé třetiny se ale otěží utkání ujali "Javorové listy" a dokázali utkání otočit. Na jejich vyrovnání ještě domácí dokázali zareagovat, to bylo ovšem ze strany Tučňáků vše. Hosté přidali čtyři branky a odvážejí si výhru. S přáním hezkého zbytku noci se s vámi loučím.

60:00
    Evgeni Malkin ještě dostává navrch desítku za nesportovní chování.

60:00

58:59
    Toronto právě vstřelilo branku!
    Konečné skóre ustavuje TYLER BOZAK. Asistence: Clarke MacArthur, Mike Kostka.

58:09
    Vidíme nezvyklou situaci, domácí lavice dostává ještě druhý trest za příliš mnoho hráčů na ledě. Dvojnásobná přesilovka pro Toronto.

58:09
    Domácí střídačka špatně střídala a je potrestána dvěma minutami.

53:51
    Také Pittsburgh kompletní.

53:05
    Začíná zkrácená přesilovka hostů.

51:51
    Kunitz (PIT) vyloučen za vražení, hrát se bude ve čtyřech na obou stranách.

51:05
    Van Riemsdyk (TOR) je potrestán menším trestem za hákování, šance pro domácí přiblížit se svému soupeři.

45:18
    Hosté vedou o dvě branky. V pravém kruhu se zjevil osamocený MIKHAIL GRABOVSKI a ten se nemýlil. Asistence: Nikolai Kulemin, James Van Riemsdyk.

43:29

41:29
    Za nedovolené bránění je vyloučen Kostka (TOR).

40:01

40:00

37:57

35:57
    Trest pro Kostku (TOR) za držení hole.

34:34
    Vedení na stranu Toronta vrací přesnou střelou, které se otřela o břevno, JAMES VAN RIEMSDYK. Bez Asistence.

Miroslav Kučera

Branky a nahrávky: 19. Malkin (Crosby, Letang), 28. Crosby (Dupuis) - 24. MacArthur (Kadri, Gardiner), 27. Van Riemsdyk (Kulemin, Grabovski), 35. Van Riemsdyk, 46. Grabovski (Kulemin, Van Riemsdyk), 59. Bozak (MacArthur, Kostka)

Pittsburgh Penguins: Fleury (Vokoun) - Letang, Niskanen, Martin, Orpik, Despres, Engelland - Kunitz, Crosby, Dupuis - Tangradi, Malkin, Neal - Cooke, Sutter, Kennedy - Glass, Adams, Vitale
    Toronto Maple Leafs: Reimer (Scrivens) - Phaneuf, Kostka, Gardiner, Liles, Komisarek, Gunnarsson - Lupul, Bozak, Kessel - Kulemin, Grabovski, Van Riemsdyk - Komarov, Kadri, MacArthur - Orr, McClement, Brown

Rozhodčí: Steward, Hebert - Heyer, Briseboys