Washington – Montreal 1:4 (kon.) | Carolina – Buffalo 6:3 (kon.) | Philadelphia – NY Rangers 2:1 (kon.)
Toronto – NY Islanders 4:7 (kon.) | Florida – Ottawa 1:3 (kon.) | St. Louis – Nashville 3:0 (kon.)
Dallas – Chicago 2:3 (po pr.) | Colorado – Columbus 4:0 (kon.) | Edmonton – Los Angeles 2:1 (po pr.)
San Jose – Arizona 5:3 (kon.)
Dallas Stars
2:3 (1:0, 1:1, 0:1 – 0:1)
Chicago Blackhawks
Pátek 25.01.2013, 02:30NHL

To je ode mne vše, já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek dnešního rána. (05:18:21)

Hvězdy utkání:
    1. Marián Hossa (Chicago).
    2. Kari Lehtonen (Dallas).
    3. Jonathan Toews (Chicago).

Ani jeden z trojice Čechů v tomto utkání neměl velké slovo. Jágrovi se příliš nedařilo, Frolík toho moc nenahrál a Rozsíval se podílel na jedné z dvou inkasovaných branek svého týmu. Naopak celé utkání rozsekl slovenský útočník Marián Hossa, který v prodloužení rozhodl o vítězství svého Chicaga.

Utkání nakonec končí vítězstvím Chicaga 3:2 po prodloužení, což znamená, že Blackhawks jsou nadále neporaženi a na své konto si připisují další vítězství. Chicago v utkání přestřílelo svého soupeře 41 ku 23 a domácí mohli děkovat především skvělému Kari Lehtonenovi v bráně.

61:41
    Chicago právě vstřelilo branku!
    A je definitivně rozhodnuto. Patrick Kane posunul puk zadovkou doprava na MARIÁNA HOSSU, který střelou na bližší tyč překonal Kariho Lehtonena. Moc nechybělo, aby finský gólman chytil puk lapačkou. Asistence: Patrick Kane.

60:35
    Obrovskou šanci měl Seabrook, který stál sám proti Lehtonenovi. Puk poslal jen do mantinelu.

60:22
    Morrow (DAL) vyloučen za nedovolené bránění.

60:01

Čeká nás prodloužení, ve kterém by mohlo dojít k rozuzlení tohoto napínavého střetnutí. Domácí navíc mají možnost přesilové hry ještě 43 sekund.

60:00

59:01
    Domácí ostřelují bránu Chicaga, které se ve velkém tlaku osvobozuje vyhozením puku a střídáním.

58:42
    Ve vyložené šanci byl faulován Whitney a Hjalmarsson (CHI) už míří na trestnou lavici za podražení. Velká šance v závěru zápasu pro domácí Stars.

57:08
    Zakázané uvolnění Dallasu.

56:32
    Chicago ostřelovalo domácí svatyni a Dallas se poté odhodlal k protiútoku, který však skončil po nedorozumění hráčů a ofsajdu.

56:02
    Michael Ryder se snažil překvapit Coreyho Crawforda, který si však bližší tyč pohlídal.

55:51
    Úspěšný zákrok si připsal Crawford po střele Nystroma.

55:51
    Závěr zápasu bude hodně zajímavý a v tuto chvíli to vypadá, že půjdeme do prodloužení.

54:07
    A je srovnáno. JONATHAN TOEWS napřáhl a tvrdá a prudká rána kapitána Chicaga končí v růžku domácí brány. Asistence: Patrick Sharp, Duncan Keith.

FB

Branky a nahrávky: 20. Eriksson (Roy), 31. Whitney (Eakin) - 36. Sharp (Kane, Leddy), 55. Toews (Sharp, Keith), 62. Hossa (Kane)

Dallas Stars: Lehtonen (Bachman) – Robidas, Goligoski, Daley, Benn, Larsen, Rome – Jágr, Roy, Eriksson – Ryder, Eakin, Whitney – Nystrom, Fiddler, Morrow – Smith, Wandell, Garbutt.
    Chicago Blackhawks: Crawford (Emery) – Seabrook, Keith, Rozsíval, Leddy, Hjalmarsson, Oduya – Hossa, Toews, Saad – Kane, Bolland, Sharp – Stalberg, Shaw, Bickell – Frolík, Kruger, Bollig.

Rozhodčí: Dwyer, Peel – Gibbs, Murray.