Třinec – Vítkovice 4:5 (kon.) | Zlín – Litvínov 2:1 (po pr.) | Motor ČB – Pardubice 2:1 (kon.)
Kladno – Sparta 3:6 (kon.) | Plzeň – K. Vary 2:3 (kon.) | Slavia – Kometa Brno 2:1 (po s.n.)
Berani Zlín
2:1 (1:0, 0:0, 0:1 - 1:0)
HC VERVA Litvínov
Pátek 25.01.2013, 17:15 • ZS Luďka Čajky • Tipsport extraliga

Zajímavé utkání je u konce. Lepší vstup do zápasu měli domácí, kteří se zásluhou Čajánka ujali vedení. Dlouho platil těsný stav 1:0 pro Zlín. Misky vah srovnal ve 43. minutě Jakub Černý, který využil nedůslednosti zlínské obrany a překonal Horčičku až na třetí pokus. Zápas poté dospěl až do prodloužení, kde zachoval chladnou hlavu obránce Tesařík. Dva body tak zůstávají na ZS Luďka Čajky. Ode mě je to pro dnešek vše, hezký zbytek víkendu. Napočtenou. (19:55:57)

62:50
    Zlín právě vstřelil branku!
    Máme rozhodnuto! Ve skrumáži před brankou si s ledovým klidem vyčkal na puk obránce RADIM TESAŘÍK a přesnou střelou do šibenice rozhoduje o druhém bonusovém bodu pro Zlín. Asistence: Petr Čajánek.

62:12
    Martynek hladce prosóloval celé kluziště kolem mantinelu a Horčička se při jeho zakončení zapotil.

61:28
    Stříteský zpoza branky našel v dobré pozici Kamila Piroše. U puku byl ale dřív Urbanec, který zametl puk do lapačky zlínského brankáře.

60:56
    Hübl střílel z první, Horčička výborně ranemen vytěsnil.

60:26
    Prodloužení začali s kotoučem domácí a hodně opatrně.

60:01

Zásahy golmanů ve třetí části. Horčička (10) - Francouz (10)

V závěru byl Litvínovu ještě odpuštěn faul na Lešku, ale to nic nemění na tom, že nás čeká pětiminutové prodloužení.

60:00

59:38
    Černému se nepodařilo puk vyhodit ze třetiny a Francouz musel zasahovat.

59:30
    Černý ještě vyhazuje na icing. Stihneme minimálně buly před Francouzem. Závěr utkání bude ještě vypjatý.

58:40
    Dnešní střetnutí Zlína s Litvínovem sleduje 4097 diváků.

57:32
    Pomalu, ale jistě to vypadá, že se dnes bude prodlužovat.

56:43
    Litvínov zahrál zakázané uvolnění. Hra se stěhuje před Pavla Francouze.