Olomouc – SHK Hodonín 0:2 (kon.) | Kometa Brno – Jihlava 3:2 (po pr.) | HC Plzeň – HC Kladno 4:2 (kon.)
Havířov – Zlín 1:10 (kon.)
AZ Havířov
1:10 (0:4, 1:1, 0:5)
Berani Zlín
Neděle 27.01.2013, 13:15 • K&K PNEU Aréna Havířov • ELIOD extraliga mladšího dorostu

Skončilo utkání, kdy se mohl ještě Havířov dotáhnout brankově na rozjetý Zlín, ale nevyužité šance v pasáži třetí periody zápas nasměrovaly k desetigólovému. Z Havířov se loučí Josef Nudera a u dalších onlajn přenosů napočtenou. (15:08:09)

60:00

59:15
    Zápas se už pouze dohrává...

56:40
    Zlín právě vstřelil branku!
    ONDŘEJ GABRHELÍK dává populární desátou branku, když dorazil puk za Vaculu.

55:14
    MICHAL KOLAŘÍK také prostřeluje Vaculu a opět navyšuje skóre zápasu.

54:02
    Autorem branky je VLADIMÍR VÁŇA, který využil trestné střílení.

53:43
    Holeš se pokusil zaskočit Barvíka skrytou střelou, ale nepovedlo se.

53:21
    Polak dostal křižnou přihrávkou puk na hokejku, ale trefil u tyčky pouze Barvíka! Další velká šance, ale bez gólového efektu.

52:37
    Wróbel si prohodil obranu a přihrával na Kurovského k levé tyčce, ale tomu puk utekl!

51:44
    Hra dostala lepší spád, ale stále to není ideální hokejová podívaná.

50:34
    Mrowiec jel sám na Barvíka, ale jeho pokus vystřelit někde nad lapačku skončil pouze v ní!

49:43
    Kurovský dostal puk do brejku, ale obránce mudýchal na paty a nakonec mu i puk odebral a znemožnil mu lepší zakončení.

49:08
    Havířov uzamknul hosty v obranné třetině, ale žádnou velkou šanci si nepřipravil.

48:08
    Rezek minul z kruhu branku AZetu.

47:16
    Mrowiec přihrál před branku úplně volnému Lenomárovi, který ale z výborné pozice trefil pouze brankáře Barvíka!

46:43
    Wróbel chtěl vyřešit situaci sám, ale přišel o puk na útočné modré.

45:06
    NICOLAS WERBÍK navyšuje vedení hostů dalším rychlým gólem, kde neměl Vacula šanci zasahovat.
    Asistence: Martínek.

44:29
    Karafiát poslal puk před branku z rohu a dobře postavený PATRIK KOTEK puk tečovat mezi betony Vaculy!

44:00
    AZ se nedá upřít snaha, Kurovský trefil pouze Barvíka. Nyní předvedl Havířov dobré střídání.

42:13
    Dlabaja promáchnul kotouč, který mu letěl přímo do pozice na zadní tyčku! Kdyby trefil tento puk byl by to jistě gól!

41:58

40:44
    Polak si dokázal stáhnout kotouč a přejít přes obránce, poslal puk na volného Šteffka, který ale trefil pouze brankáře Barvíka.

40:01

Ve druhé třetině má sice Zlín stále více ze hry, ale Havířov si už vypracoval více šancí než v třetině předchozí. Nicméně nesledujeme žádný kvalitní hokej.

40:00

39:58
    Schmied, dvě minuty za nedovolené bránění.

39:38
    Vacula musel přikrýt puk, který ležel před jeho brankou.

38:42
    Stružík trefil ve slibné šanci pouze chrániče bránícího hráče.

37:59
    Puk z hole Zlína končí na brankové síťce.

37:39
    Hraje se spíše u mantinelů, kde zuří tvrdé boje o kotouč.

36:02
    Zlín napadá Havířovu rozehrávku a ten má tak problémy dostat se ze své třetiny.

35:32

35:02
    Wróbelův pokus dokázal Barvík pokrýt, musel nyní prokázat své kvality. AZ se tato přesilovka spíše daří.

34:43
    PSG vyhazuje.

34:05
    Werbik se snažil trefit pod levý beton Vaculy, ale puk se tam nevešel!

33:34
    Peška, dvě minuty za nedovolené bránění.

32:40
    Stiksův bekhendový pokus skončil pouze na Vaculovi.

31:51

31:35
    Váňa trefil dvakrát výborně postaveného Vaculu.

30:49
    Havířov se osvobozuje.

29:51
    Wróbel, dvě minuty za faul kolenem.

29:18

28:22
    Kalus naskočil z trestné lavice a byl sám za obranou Zlína, kde dostal ideální přihrávku. Jel sám na Barvíka, ale v koncovce se brankáře výborně přesunul a střelu zneškodnil!

28:08

27:25
    Kotek, dvě minuty sekání.

26:30
    Gabrhelík to zkusil střelou od modré čáry, ale zaúřadovaly betony Vaculy!

26:08
    Kalus, dvě minuty za faul loktem.

24:28
    Havířov právě vstřelil branku!
    Wróbel v přečíslení přihrál volnému DANIELU KUROVSKÉMU, který dostal puk ideálně na hokejku a jen usměrnil kotouč někde mezi betony Barvíka. AZetu se alespoň povedlo zkorigovat stav utkání.
    Asistence: Wróbel..

23:33
    Dudek nakonec jen nastřelil puk do pásma. Brankář Barvík mohl zůstat vklidu.

22:00
    Puk se nešťastně odrazil od zadního mantinelu před Vaculu, který to netušil a u tyčky volný VÁCLAV REZEK pouze doklepnul. Opět využitá přesilová hra.
    Asistence: Werbik.

21:40
    Trombík, dvě minuty za podražení.

20:26
    Zlínské PSG nastoupilo i do druhé třetiny výborně a hned si vypracovalo tlak, ale střela byla sražena mimo.

20:01

První třetinu ovládl Zlín, který měl více šancí a často tvořil hru. Havířov zahrozil jen ojediněle, ale minimálně dvě šance by se daly vypíchnout jako povedené, jen jim chyběl brankový podtext.

20:00

19:29
    Kurovský ohrozil Barvíka, ale ten si se střelou poradil.

18:30
    MICHAL KOLAŘÍK se uvolnil havířovské obraně a zavěsil někde pod horní tyčku! Přesná a bleskurychlá střela.

17:42
    Střela, kterou vyslal v přesilovce Váňa se odrazila od chrániče PETRA STRMISKY za záda bezmocného brankáře Vaculy.
    Asistence: Váňa, Werbik.

17:25
    Kalus, dvě minuty za hákování.

16:50
    Zlín špatně rozehrál a pyká icingem.

16:00
    Kurovský se pokusil blafákem překonat Barvíka, ale jeho pokus skončil nakonec mimo vymezené území pro branku.

14:30
    Schmied se pokusil tvrdou střelou překonat Vaculu, ale ten dokázal jeho pokus vyrazil ramenem mimo.

14:00
    Havířov se osvobodil za cenu icingu.

13:00
    Zlín pokračuje v dalším obléhání branky Havířova.

11:42
    Polak se rozhodnul v akci dva na jednoho vystřelit, ale trefil pouze tyčku! To byla zatím největší šance AZetu.

10:44
    Gabrhelík nastřelil puk na Vaculu, který jej vyrazil před sebe a nikým nehlídaný PATRIK KOTEK puk jen zasunul za brankovou čáru. Bylo to čekané vyústění této situace.

10:17
    Velký závar před Vaculou, puk nakonec skončil někde pod jeho tělem.

09:54
    AZ si pohlídal střední třetinu, ale Mrowiec neměl prostor jak se procpat do útoku.

09:00
    AZ pouze vyhodil do středního pásma, kde si puk berou opět zlínští, kteří zakládají další útok.

08:15
    Váňovu střelu Vacula vyrazil mimo nebezpečný prostor.

08:03
    Po pasáži ve střední třetině se píská icing AZetu.

07:20
    Havířov poprvé ohrozil Barvíka, střela Wróbela i tak skončila mimo branku.

06:56
    Zlín má kontrolu nad zápasem a AZ se teď ubránil jen za cenu icingu.

06:09
    Domácí v plném počtu. Fridrichova střela byla zblokována mimo branku.

05:27
    Pohodlnou přesilovku zakončil Váňa střelou, která skončila pouze ve Vaculovi.

04:17
    Trombík, dvě minuty za hákování.

03:46
    Peška zkusil vystřelit z první.

03:11
    Werik opět ohrozil brankáře Vaculu, trefil pouze betony.

02:32
    Werbikova pohotová a svižná střela skončila v rychlé lapačce Vaculy!

02:25
    Rezek to zkusil na Vaculu z dálky, Zlín je neustále v pásmu Havířova.

00:34
    Favorit utkání začíná impozantně k povedenému začátku přidává i první branku utkání. PETR STRMISKA se nejlépe zorientoval k předbrankovém prostoru, kde nepokryl puk Vacula a dostal puk za jeho záda.
    Asistence: Werbik, Rezek.

00:01

AZ Havířov: Vacula (Šimeček) - Trombík, Šteffko, Kalus, Kiss "A", Dudek "C" - Stružík, Polak, Pacoň, Lenomár, Holeš, Mrowiec, Kurovský "A", Wróbel, Honsa, Sojka

PSG Zlín: Barvík (Ling) - Gabrhelík, Váňa, Jenáček, Babčuk, Martínek, Fridrich, Schmied - Kolařík, Werbik, Mikulec, Peška "C", Stiksa "A", Strmiska, Karafiát, Dlabaja, Kotek, Rezek

Rozhodčí: Polášek - Bartek, Carbol.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:15.

Josef Nudera

Branky a nahrávky: 25. Kurovský (Wróbel) - 1. Strmiska (Werbik, Rezek), 11. Kotek (Gabrhelík), 18. Strmiska (Váňa, Webik), 19. Kolařík (Stiksa, Schmied), 22. Rezek (Webik), 45. Kotek (Karafiát, Dlabaja), 46. Werbík (Martínek), 55. Váňa (pen.), 56. Kolařík (Peška, Stiksa), 57. Gabrhelík (Karafiát)

Berani Zlín: Barvík (Ling) - Gabrhelík, Váňa, Jenáček, Babčuk, Martínek, Fridrich, Schmied - Kolařík, Werbik, Mikulec, Peška "C", Stiksa "A", Strmiska, Karafiát, Dlabaja, Kotek, Rezek

Rozhodčí: Polášek - Bartek, Carbol