Alžírsko – Pobř. slonoviny 2:2 (kon.) | Togo – Tunisko 1:1 (kon.)
Alžírsko
2:2 (0:0)
Pobřeží slonoviny
Středa 30.01.2013, 18:00 • Royal Bafokeng Stadium, Rustenburg • Africký pohár národů

Poslední utkání skupinové fáze Afrického poháru národů 2013 skončilo. Alžírsko v něm vedlo od 64. minuty, kdy se trefil Feghouli, jehož snahu o šest minut později dovršil gólovou hlavičkou Soudani. Pobřeží slonoviny ale zachovalo svoji dlouhotrvající neporazitelnost slepenými góly Drogby s Bonym. Pobřeží slonoviny tak postupuje do čtvrtfinále z prvního místa a to znamená, že jej v něm čeká Nigérie. Pro Alžírsko bylo toto utkání na turnaji poslední. Mějte se hezky. (19:54:29)

90+6

90+5
    Drogba mohl naprosto rozhodnout! Bony jej v šestnáctce uvolnil do jasné pozice, kapitán Pobřeží slonoviny ale z bezprostřední blízkosti nezvládl zakončení.

90+5
    Poslední alžírská střela na turnaji v podání Tedjara minula branku.

90+4
    Střídání v týmu Pobřeží slonoviny: ze hřiště odchází Abdul Razak, přichází Didier Zokora.

90+3
    Razak musí být odnesen na nosítkách.

90+2
    Křeče chytají Razaka, na hřišti je již lékařský tým Pobřeží slonoviny.

90+2
    Bony využil ponechané výhody, hodil si přes Belkalema míč na pravou nohu a pak střelou zpoza šestnáctky minul branku.

90+1
    Přidáváme ještě pět minut.

90
    Eboué je již v pořádku.

89
    Mesbah s lokty dopředu naskočil do Ebouého. Tomu se nechce trávníku a skoro to vypadá, že po čtyřech minutách pobytu na trávníku bude muset střídat.

88
    Ebouého dlouhé autové vhazování se dostalo až na malé vápno, kde hlavičkoval Bony, předtím si ale pomohl faulem.

87
    Střídání v týmu Alžírsko: ze hřiště odchází Kaled Lemmouchia, přichází Saad Tedjar.

86
    Feghouliho centr tentokrát nebyl gólový, Traoré nebyl nikým tísněn a tak mu nedělalo problém jej odkopnout.

85
    Střídání v týmu Pobřeží slonoviny: ze hřiště odchází Igor Lolo, přichází Emmanuel Eboué.

85
    Na hřiště se chystá Eboué.

85
    Slimani převzal míč v šestnáctce Pobřeží slonoviny, pak ale zavřel oči a míč poslal vedle Yeboahovy branky.

83
    Pobřeží slonoviny se tak ve čtvrtfinále může těšit na Nigérii, která si postup zajistila s odřenýma ušima.

81
    Střídání v týmu Pobřeží slonoviny: ze hřiště odchází Hilal Soudani, přichází Foued Kadir.

80
    Pobřeží slonoviny právě vstřelilo branku!
    Wilfried Bony si vzal míč za šestnáctkou a nastřelil Mesbaha, jenž si srazil míč k vlastní brance tak nešťastně, že M'Bohli na brankové čáře nemohl zareagovat.