Alžírsko – Pobř. slonoviny 2:2 (kon.) | Togo – Tunisko 1:1 (kon.)
Togo
1:1 (1:1)
Tunisko
Středa 30.01.2013, 18:00 • Mbombela Stadium (Nelspruit / South Africa) • Africký pohár národů

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším nashledanou. (19:54:30)

Burkina Faso bude čtvrtfinálovým soupeřem Toga.

Nakonec se ale z postupu do čtvrtfinále raduje Togo, pro Tunisko turnaj končí a hráči ve žlutém si to na trávníku řádně užívají.

Je konec! Tunisané padají na hřiště s hlavami v dlaních, postup do čtvrtfinále slaví soupeř! Togo uhájlo postupovou remízu, i přesto, že vzhledem k průběhu utkání, mohl být dnes výsledek jakýkoliv, Tunisané podali velice dobrý výkon.

90+5
    Taktické střídání, Togu k postupu do další fáze stačí remíza, ze hřiště odchází Adebayor, místo něho přichází Dove Wome.

90+5
    Dopředu jde ale Tunisko, to vše v poslední minutě nastavení. Tunisané potřebují vstřelit gól!

90+4
    Adebayor ztrácí míč, ale J. Ayité ještě bojuje u pravé postranní čáry.

90+3
    Darragi centruje do pokutového území soupeře, ale je z toho pouze odkop od brány.

90+2
    Agassa skvěle zakročil proti zakončujícímu Fakhreddine Ben Youssefovi! Výtečný zákrok.

90+1
    Tak ještě pět minut se bude hrát nad rámec řádné hrací doby! To je ještě spousta času!

90
    A je tu poslední minuta řádné hrací doby, rohový kop Tuniska sice Agassa podskočil, ale nebyl nikdo, kdo by míč doklepl do brány.

89
    Togo střídá, hřiště opouští F. Ayité, nahradí ho Ouro-Akoriko.

88
    F. Ayité střílí z levé strany, ale lepší by bylo, kdyby přihrál lépe postavenému Adebayorovi, míč letí vysoko nad bránu.

87
    Tunisko střídá, Fakhreddine Ben Youssef nahradí na hřišti Mejdi Traouiho.

87
    Adebayor se mocně "pere" na hrotu útoku, ale proti přesile obránců soupeře to má hodně těžké.