Bohemians – Liberec 7:6 (po pr.) | Future – Bulldogs 5:4 (po s.n.) | Mladá Boleslav – Chodov 14:7 (kon.)
Sparta – Tatran 1:7 (kon.) | Otrokovice – Vítkovice 3:2 (po pr.)
FbŠ Bohemians
7:6 (3:2,1:1,2:3)
FBC Liberec
Pátek 08.02.2013, 19:00 • Tatran Střešovice • Livesport Superliga

V dnešním utkání Bohemians - Liberec jsme mohli vidět dost branek. Nakonec zápas došel až do prodloužení, kde vládla Bohemka a rozhodla zápas ve čtvrté minutě prodloužení. Zápas byl hodně vyrovnaný a Liberec si zaslouží veliký obdiv za jejich bojovnost! Já se s Vámi loučím, přeji hezký zbytek večera a při dalším onlajnu opět na počtenou! (22:40:02)

Nejlepší hráči dnešního utkání: Liberec - Vojtěch Krupička, Bohemians - Martin Šimek

65:00

63:11
    Bohemians právě vstřelili branku!
    Rozhodující branku vstřelil dvě minuty před koncem prodloužení MARTIN ŠIMEK! Asistence: Tomáš Kindl.

62:49
    Vyloučen hráč Adam Růžek družstva Bohemians na 2 minuty za hrubost.

62:49
    Vyloučen hráč David Böhm družstva FBC Liberec na 2 minuty za hrubost.

62:10
    Dnešní utkání sleduje 70 diváků.

61:10
    Na opačné straně jsme mohli vidět taky velkou šanci, ale v tomto případě zasáhl Rebro.

60:37
    Domácí si vytvořili gólovou šanci, ale Prokeš zasahuje.

60:01

60:00

59:47
    Klokanům se vyplácí powerplay, srovnávají utkání na 6:6 a posílají zápas do prodloužení! LUKÁŠ JANŮ vstřelil šestou branku Bohemky. Asistence: Martin Šimek.

57:37
    Bohemians zkouší powerplay!

57:36
    TimeOut Bohemians.

56:48
    Liberec právě vstřelil branku!
    VOJTĚCH KRUPIČKA možná tímto gólem rozhoduje utkání! Nechme se překvapit, jestli něco Bohemka vymyslí a srovná opět skóre. Asistence: Radek Valeš.

56:40
    Domácí hrají v plném počtu.

55:05
    Rozhodčí neuznává Liberci gól, hráč totiž míček zahrál nad koleny, tudíž se píská hra vysokou holí.

54:40
    Vyloučen hráč Martin Kisugite družstva Bohemians na 2 minuty za sekání.

54:02
    Z trestného střílení se prosazuje TOMÁŠ KINDL!

54:02
    Kindl využívá trestné střílení!

53:40
    Liberec má dost práce, aby udržel svůj náskok.

52:08
    Hosté se ujímají vedení! Prosadil se VOJTĚCH KRUPIČKA! Asistence: Radek Valeš.

50:12
    Vyloučen hráč Tomáš Kindl družstva Bohemians na 2 minuty za bránění ve hře.

48:35
    Bohemians darovali Liberci gól a začíná se úplně nanovo! Trefuje se DAVID JEŽEK. Asistence: Tomáš Marek.

46:10
    Bohemians drží míček na holích, ale nedaří se jim kombinovat.

38:01
    Probíhají poslední dvě minuty druhé třetiny.

36:12
    Nebezpečná standardní situace opět pro Bohemku.

34:23
    Kuncman si tvrdou střelou z poloviny hřiště označil konstrukci brány.

33:30
    Hosté bojují a snižují náskok klokanů! Rebra prostřelil JAN KRÁL. Bez asistence.

33:30
    Bohemians si chtějí udržet svůj náskok, ale Liberec bojuje, protože právě tyto body by Liberec posunuly z posledního místa!

32:10

31:00
    Bohemians úspěšně brání. Liberec asi tuto přesilovku nevyužije.

29:10
    Konečně se dočkal i Liberec, který si zahraje přesilovou hru a může se pokusit snížit náskok Bohemians.

29:08
    Vyloučen hráč Bohemians Radek Valeš na 2 minuty za špatné střídaní.

28:50
    Rozhodčí signalizují vyloučení!

28:23
    Teď se odehrálo pár tvrdých soubojů za brankou Rebra.

27:00
    Z hlediště se ozývá pokřik libereckých fanoušků: Libe a libe a Liberec!

26:01
    Zapletalova střela příklepem letěla vedle branky Prokeše.

25:20
    Z tribun se ozývají liberečtí fanoušci, kteří věří a fandí svému týmu.

24:44
    Klokani drželi na svých holích míček pár minut, teď je řada na Liberci.

23:49

22:00
    Bohemians pořád hrají přesilovou hru 5 na 4. Valeš je pořád na trestné.

21:38
    Po necelých dvou minutách vymetá víko liberecké branky ADAM RŮŽEK. Asistence: Lukáš Kuncman.

20:01

Další třetina začne přibližně v 19:46.

20:00

19:01
    Probíhá poslední minuta první třetiny.

18:50
    Bohemians čeká další přesilová hra, tentokrát ovšem pětiminutová.

18:49
    Na trestnou lavici usedne hráč Liberce, Radek Valeš, na 5 minut za nedovolené vrážení!

18:49
    Další vyloučení Liberce!

18:18
    Oba týmy střídají své pětky. Rozehrávat bude Bohemka z rohu hřiště.

17:37
    Standardní situace pro Bohemku! - bez úspěchu.

16:13
    RADEK KRAJCIGR se nejlépe zorientoval před bránou Liberce a posílá svůj tým do vedení! Asistence: Lukáš Janů.

15:43
    Prokeš si hravě poradil s dalším pokusem domácích hráčů.

14:41
    Pražané vyrovnávají! Využívají svou první přesilovou hru. Prokeše prostřelil MARTIN ŠIMEK. Asistence: Martin Hluchý.

14:39
    Král vletěl do hráče Bohemky a půjde si odpočinout na trestnou lavici.

14:39
    Vyloučen hráč Liberce, Jan Král na 2 minuty za hrubost.

13:47
    Bohemka se snaží o vyrování, ale zatím bez úspěchu.

11:51

10:44
    Teď měl golman Liberce velké štěstí! Míček mu totiž projel kolem malého brankoviště!

09:51
    Vyloučen hráč Vojtěch Krupička (LIB) na 2 minuty za bránění ve hře.

09:51
    Šimek se v trestném střílení vrátil o pár centimetrů, gól proto nemůže být uznán!

09:51
    Trestné střílení pojede hráč s číslem 7 Šimek Martin.

09:51
    Bylo nařízeno trestné střílení.

07:00
    Hra se přesouvá ze strany na stranu. Na míčku se střídají oba týmy.

05:28
    Liberečtí odskakují soupeři na rozdíl jednoho gólu a dostávají se více do hry.

05:27
    Liberečtí hráči využívají velkou gólovou šanci! Ze středu velkého brankoviště se trefuje VOJTĚCH KRUPIČKA. Asistence: Lukáš Reymar.

03:58
    Hosté srovnávají skóre! Od mantinelu poslal přízemní střelu k bližší tyči LUKÁŠ REYMAR . Asistence: Radek Valeš.

03:03
    Po třech minutách první třetiny, mají zatím více ze hry domácí.

02:30
    Po delším čase se dostává k míčku i Liberec.

01:40
    Vše už je v pořádku, hra pokračuje dál. U míčku Bohemka.

01:39
    Liberecký hráč leží na zemi - hra se přerušuje, zdravotník běží na hrací plochu.

01:24
    Uběhlo pouhých 84 vteřin a Bohemka se dostává do vedení zásluhou MARTINA ŠIMKA, který zakončoval do prázdné brány! Asistence: Tomáš Kindl

00:40
    První přestupek Liberce, Bohemka bude rozehrávat po levé straně Prokešovy branky.

00:03
    Zahajovací buly vyhrál Liberec.

00:01

Hráči nastupují na hrací plochu. Utkání bude za pár vteřin zahájeno.

Line-up Bohemians: 97 Michal Rebro - 44 Pavel Čihák, 17 Lukáš Janů - 88 Adam Růžek, 10 Vojtěch Bagin, 83 Ondřej Kozák.

Line-up Liberec: 1 Jan Prokeš - 3 David Ježek, 21 Tomáš Marek -10 Martin Blažek, 87 Jaroslav Král, 91 Zdeněk Vážný

FbŠ pipni.cz Bohemians

Domácí Bohemka si z posledních dvou zápasů přivezla domů tři body. S Chodovem prohráli tříbrankovým rozdílem, potom ale porazili mistry ze Střešovic 7:6! V dnešním zápase by měla být favoritem pražská Bohemka.

FBC Liberec

Libereckým hráčům se v letošní sezoně vůbec nedaří. V tabulce mají pouze tři výhry a jednu prohru po prodloužení a nacházejí se na poslední příčce nejvyšší florbalové soutěže.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.

Petr Blakala

Branky a nahrávky: 2. Martin Šimek (Tomáš Kindl), 15. Martin Šimek (Martin Hluchý), 17. Radek Krajcigr (Lukáš Janů), 22. Adam Růžek (Lukáš Kuncman), 55. Tomáš Kindl (pen.), 60. Lukáš Janů (Martin Šimek), 64. Martin Šimek (Tomáš Kindl) - 4. Lukáš Reymar (Radek Valeš), 6. Vojtěch Krupička (Lukáš Reymar), 34. Jan Král, 49. David Ježek (Tomáš Marek), 53. Vojtěch Krupička (Radek Valeš), 57. Vojtěch Krupička (Radek Valeš)

FbŠ Bohemians: Rebro - Kisugite Martin,Šimek Martin,Bagin Vojtěch,Forman Mikuláš,Schuller Ondřej,Zapletal Marek,Janů Lukáš,Brož Lukáš,Kuncman Lukáš,Čihák Pavel,Chlumský Marek,Hluchý Marek,Kindl Tomáš,Kozák Ondřej,Růžek Adam,Krajcigr Radek,Šárka Jakub,Nushart Tomáš
    FBC Liberec: Prokeš Jan - Chvojka Petr,Ježek David,Krupička Vojtěch,Böhm David,Valeš Radek,Blažek Martin,Kubek Radovan,Marek Tomáš,Kovářík Patrik,Derka David,Svoboda Miroslav,Král Jaroslav,Král Jan,Vážný Zdeněk,Reymar Lukáš

Rozhodčí: Jakub Formánek, Oskar Novák