Bohemians – Liberec 7:6 (po pr.) | Future – Bulldogs 5:4 (po s.n.) | Mladá Boleslav – Chodov 14:7 (kon.)
Sparta – Tatran 1:7 (kon.) | Otrokovice – Vítkovice 3:2 (po pr.)
FbŠ Bohemians
7:6 (3:2,1:1,2:3)
FBC Liberec
Pátek 08.02.2013, 19:00 • Tatran Střešovice • Livesport Superliga

63:11
    Bohemians právě vstřelili branku!
    Rozhodující branku vstřelil dvě minuty před koncem prodloužení MARTIN ŠIMEK! Asistence: Tomáš Kindl.

59:47
    Klokanům se vyplácí powerplay, srovnávají utkání na 6:6 a posílají zápas do prodloužení! LUKÁŠ JANŮ vstřelil šestou branku Bohemky. Asistence: Martin Šimek.

56:48
    Liberec právě vstřelil branku!
    VOJTĚCH KRUPIČKA možná tímto gólem rozhoduje utkání! Nechme se překvapit, jestli něco Bohemka vymyslí a srovná opět skóre. Asistence: Radek Valeš.

54:02
    Z trestného střílení se prosazuje TOMÁŠ KINDL!

52:08
    Hosté se ujímají vedení! Prosadil se VOJTĚCH KRUPIČKA! Asistence: Radek Valeš.

48:35
    Bohemians darovali Liberci gól a začíná se úplně nanovo! Trefuje se DAVID JEŽEK. Asistence: Tomáš Marek.

33:30
    Hosté bojují a snižují náskok klokanů! Rebra prostřelil JAN KRÁL. Bez asistence.

21:38
    Po necelých dvou minutách vymetá víko liberecké branky ADAM RŮŽEK. Asistence: Lukáš Kuncman.

16:13
    RADEK KRAJCIGR se nejlépe zorientoval před bránou Liberce a posílá svůj tým do vedení! Asistence: Lukáš Janů.

14:41
    Pražané vyrovnávají! Využívají svou první přesilovou hru. Prokeše prostřelil MARTIN ŠIMEK. Asistence: Martin Hluchý.

05:27
    Liberečtí hráči využívají velkou gólovou šanci! Ze středu velkého brankoviště se trefuje VOJTĚCH KRUPIČKA. Asistence: Lukáš Reymar.

03:58
    Hosté srovnávají skóre! Od mantinelu poslal přízemní střelu k bližší tyči LUKÁŠ REYMAR . Asistence: Radek Valeš.

01:24
    Uběhlo pouhých 84 vteřin a Bohemka se dostává do vedení zásluhou MARTINA ŠIMKA, který zakončoval do prázdné brány! Asistence: Tomáš Kindl

Petr Blakala

Branky a nahrávky: 2. Martin Šimek (Tomáš Kindl), 15. Martin Šimek (Martin Hluchý), 17. Radek Krajcigr (Lukáš Janů), 22. Adam Růžek (Lukáš Kuncman), 55. Tomáš Kindl (pen.), 60. Lukáš Janů (Martin Šimek), 64. Martin Šimek (Tomáš Kindl) - 4. Lukáš Reymar (Radek Valeš), 6. Vojtěch Krupička (Lukáš Reymar), 34. Jan Král, 49. David Ježek (Tomáš Marek), 53. Vojtěch Krupička (Radek Valeš), 57. Vojtěch Krupička (Radek Valeš)

FbŠ Bohemians: Rebro - Kisugite Martin,Šimek Martin,Bagin Vojtěch,Forman Mikuláš,Schuller Ondřej,Zapletal Marek,Janů Lukáš,Brož Lukáš,Kuncman Lukáš,Čihák Pavel,Chlumský Marek,Hluchý Marek,Kindl Tomáš,Kozák Ondřej,Růžek Adam,Krajcigr Radek,Šárka Jakub,Nushart Tomáš
    FBC Liberec: Prokeš Jan - Chvojka Petr,Ježek David,Krupička Vojtěch,Böhm David,Valeš Radek,Blažek Martin,Kubek Radovan,Marek Tomáš,Kovářík Patrik,Derka David,Svoboda Miroslav,Král Jaroslav,Král Jan,Vážný Zdeněk,Reymar Lukáš

Rozhodčí: Jakub Formánek, Oskar Novák