Havířov – Liberec 5:8 (kon.) | Bonusia Ostrava – Bulldogs 4:3 (po pr.) | Sparta – Chodov 2:10 (kon.)
Tatran – Vítkovice 4:3 (po pr.)
Torpedo Havířov
5:8 (1:3, 3:2, 1:3)
FBC Liberec
Neděle 17.02.2013, 17:00 • MSH Havířov • Livesport Superliga

V Havířově dnes rozhodla koncovka třetí třetiny kdy se nechal vyloučit havířovský hráč na 5 minut + do konce utkání, čímž velice oslabil Havířov a Liberec využil tuto přesilovou hru hned dvakrát! Pegres má tedy jisté poslední místo a Liberec si připisuje další tři body. Já se s Vámi tímto loučím a při dalším onlajnu opět na počtenou! (20:20:58)

Nejlepší hráči utkání: Martin Blažek (LIB) a Jiří Juhaňák (HAV)

60:00

59:59
    Udělena další červená karta! Tentokrát hráči Liberce Patrik Kovářík za hrubost!

58:01
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny a o vítězi je nejspíše rozhodnuto.

57:00
    Na hřišti jsou vidět hodně ostré souboje!

56:09
    Liberec právě vstřelil branku!
    Vypadá to, že je definitivně rozhodnuto o dnešním utkání. Přesilovku využívá DAVID DERKA. Asistence: Martin Blažek.

54:41
    Sedmou branku přidává VOJTĚCH KRUPIČKA! Asistence: Martin Blažek

54:17
    Vyloučen hráč Gabriel Mertha na 5 minut + ČK za nesportovní chování.

54:17
    Pokud jsem správně viděl, rozhodčí právě ukázal hráči Torpeda červenou kartu!

53:00
    Dnešní utkání v havířovské hale sleduje 265 diváků!

50:01
    Probíhá poslední desetiminutovka této přestřelkové jízdy!

48:56
    Dnes to vypadá na gólovou přestřelku! Prosazuje se TOMÁŠ MAREK a Liberec jde do vedení! Asistence: Radek Valeš

48:02
    Havířov právě vstřelil branku!
    Pegres se konečně dočkal a vyrovnává! Míček za brankovou čáru dostal TOMÁŠ BAJGAR. Asistence: Lukáš Jurčík.

47:30
    Varta neprostřelil libereckou zeď.

46:58
    Bajgar v dobré příležitosti přestřeluje branku Liberce!

46:08
    Vyloučen hráč Jaroslav Král (LIB) na 2 minuty za sekání.

44:55
    Prokeš vyrazil Kubalovu střelu maskou.

43:33
    Laja měl velké štěstí! Pokus libereckého hráče, skončil jen na břevně!

Petr Blakala

Branky a nahrávky: 1. Adam Fliega (Vojtěch Peřka), 26. Tomáš Bajgar (David Mattivi), 29. Jiří Juhaňák (pen.), 33. Jiří Juhaňák (Gabriel Mertha), 49. Tomáš Bajgar (Lukáš Jurčík) - 11. Martin Blažek (pen.), 14. Zdeněk Vážný (Martin Blažek), 16. Prokop Ferdan (Vojtěch Krupička), 27. Jaroslav Král (Radek Valeš), 39. Martin Blažek (Jaroslav Král), 49. Tomáš Marek (Radek Valeš), 55. Vojtěch Krupička (Martin Blažek), 57. David Derka (Martin Blažek)

Torpedo Havířov: Laja (Drobný) - Kowal Ondřej, Kubala Radek, Firda Ondřej, Hudec Robin, Rajnec Filip, Peřka Vojtěch, Varta Martin, Kožušník Pavel, Juhaňák Jiří, Bajgar Tomáš, Vydra Michal, Plášek Hynek, Starostka Michal, Jurčík Lukáš, Mertha Gabriel, Fliega Adam, Mattivi David, Kuttler Jakub
    FBC Liberec: Prokeš (Svoboda) - Ježek David, Krupička Vojtěch, Valeš Radek, Blažek Martin, Kubek Radovan, Marek Tomáš, Kovářík Patrik, Ferdan Prokop, Böhm David, Derka David, Král Jaroslav, Vážný Zdeněk, Reymar Lukáš

Rozhodčí: Libor Gavlas, Lukáš Mikula