Havířov – Liberec 5:8 (kon.) | Bonusia Ostrava – Bulldogs 4:3 (po pr.) | Sparta – Chodov 2:10 (kon.)
Tatran – Vítkovice 4:3 (po pr.)
FBC ČPP Bonusia Ostrava
4:3 (0:2, 1:1, 2:0)
Bulldogs Brno
Neděle 17.02.2013, 17:00 • SH Sareza Ostrava • Livesport Superliga

V dnešním extraligovém utkání tedy zvítězili florbalisté z Ostravy. Bod si odváží i hosté z Brna, kteří zejména v prvních dvou třetinách byli lepším týmem. V poslední dvacetiminutovce domácí přidali a zaslouženě vyrovnali. V prodloužení mohly rozhodnout oba celky, po třech minutách nastavení nakonec zajistil bonusový bod pro Remedicum Hanic. To je ode mě pro dnešek vše. Onlajny z florbalové AutoCont extraligy však ještě nekončí. Můžete sledovat například šlágr kola mezi Tatranem Střešovice a Vítkovicemi, kde probíhá druhá třetina. Pěkný zbytek víkendu vám přeje Michal Šíma. (18:59:27)

63:03

63:03
    Ostrava právě vstřelila branku!

Je rozhodnuto! Domácí dokonávají obrat a vítězí v prodloužení! Rychlý kontr Ostravy táhl Curney, poté předložil míček DOMINIKU HANICOVI, který procedil míček přes Kejíka do branky!

62:09
    Bauer se opřel do míčku, trefil jen reklamu za mantinelama.

61:24
    Daniš ztratil míč, útok Buldoků skončil v rohu.

61:00
    Po hektické první minutě se hra trochu uklidnila. Míček mají Brňané, Vhrást zasahuje před Mendrekem.

60:07
    Hned v úvodu obrovská šance Ostravy a hned poté se řítili tři na dva hosté. Ani jeden útok rozhodující brankou neskončil.

60:01

V ostravské hale Sareza uvidíme prodloužení. Domácí Remedicum ve třetí části stáhlo dvoubrankový náskok a v posledních minutách ještě chtěli svěřenci trenéra Smetáka udolat ochabující Buldoky. To se jim nepodařilo, a tak o vítězi rozhodne pětiminutové prodloužení nebo nájezdy.

60:00

59:45
    Remedicum vyčkává, zřejmě poslední útok domácích.

58:20
    Vypadá to, že domácí se nechtějí smířit s remízou. Do útoku se tlačil Curney.

57:12
    Hostující Kostka střílel, Chrást střelu vyhlavičkoval a poté chytil.

56:50

Je vyrovnáno! Ostrava využívá přesilovku a sovnává stav utkání. O branku se postaral PETR KRZYŽANEK po spolupráci se Skácelem!

55:55
    Střely Dziurdzika a Curneyho šly vedle.

55:35
    Domácí rozehrávají přesilovkovou kombinaci.

55:23
    Remedicum bude mít další šanci k vyrovnání. Vyloučen je totiž brněnský Jiří Bauer za sekání.

54:00
    Buldoci se horko těžko brání náporu domácích. Kejík zatím drží vedení.

Michal Šíma

Branky a nahrávky: 32. Daniš (Skácel), 53. Dziurdzik, 57. Krzyžanek (Skácel), 64. Hanic (Curney) - 6. Hanák, 20. Kadlec (Coufal), 39. Kadlec (Coufal)

FBC ČPP Bonusia Ostrava: Chrást - Robenek, Plíhal, Barabáš, Hanic, Dziurdzik, Skácel, Curney, Vašíček, Krzyžanek, Šimíček, Daniš, Svačinka, Klimscha, Trulík, Kolajta, Lipový, Eichner, Mayer
    Bulldogs Brno: Kejík - Hauser, Smíšek, Kadlec, Kostka, Kočí, Fuchs, Coufal, Jeski, Komenda, Mendrek, Hanák, Grich, Bauer, Veselý, Žižka

Rozhodčí: Sojka Kamil - Sojka Tomáš