Havířov – Liberec 5:8 (kon.) | Bonusia Ostrava – Bulldogs 4:3 (po pr.) | Sparta – Chodov 2:10 (kon.)
Tatran – Vítkovice 4:3 (po pr.)
ESA LOGISTIKA Tatran Střešovice
4:3 (1:2, 1:0, 1:1)
1. SC TEMPISH Vítkovice
Neděle 17.02.2013, 18:00 • Tatran Střešovice • Livesport Superliga

Dnes jsme mohli vidět velice vyrovnané utkání, které se protáhlo až do prodloužení, kde oba celky byly naprosto vyrovnané a rozhodlo trestné střílení ve čtvrté minutě prodloužení. Vítkovice si odvážejí jeden bod a Střešovice body dva. Děkuji za Vaši pozornost a při dalším onlajnu opět na počtenou! (20:18:05)

Nejlepší hráči utkání - Tomáš Sladký (VIT) a Jan Natov (STR)

65:00

63:33
    Střešovice právě vstřelily branku!
    MILAN FRIDRICH jsi poradil s vítkovickým brankářem poté, co provedl pár kliček a míček poslal na levou stranu vítkovické branky.

63:33
    Nájezd pojede hráč s číslem 27 Milan Fridrich!

63:33
    Nařízeno trestné střílení ve prospěch Tatranu!

63:00
    Vítkovice se ubránily i proti standardní situaci Tatranu z velkého brankoviště.

62:00
    Vítkovice na míčku.

61:00
    Hra probíhá ve velmi rychlém tempu. Zatím nikdo nevyslal na branku přímou střelu.

60:01

Po 60 minutách tady máme nerozhodný výsledek 3:3. Na řadě je tedy prodloužení, které bude trvat 5 minut a pokud ani to nerozhodne, bude se rozhodovat až v samostatných nájezdech.

60:00

59:20
    Posledních 40 vteřin třetí třetiny.

59:19
    Oddechový čas pro domácí.

59:05
    Souček výborně zastihl střelu střešovického hráče!

58:10
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny. Vítkovice drží míček a snaží se rozhodnout utkání!

57:10
    Konec zápasu bude ještě zajímavý. Možná se dočkáme i prodloužení.

55:22
    Kafka opět úspěšný.

53:58
    I Vítkovice si vyzkouší přesilovou hru 5 na 4.

Petr Blakala

Hledáme zpravodaje pro tým ESA LOGISTIKA Tatran Střešovice. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 13. Jan Natov (Marek Vávra), 28. Tomáš Vávra (Jan Natov), 53. Michal Podhráský (Marek Vávra), 64. Milan Fridrich (pen.) - 3. Martin Tokoš (Patrik Suchánek), 4. Tomáš Sladký (Patrik Suchánek), 51. Lukáš Veltšmíd (Tomáš Sladký)

ESA LOGISTIKA Tatran Střešovice: Kafka (Zich) - Podhráský Michal,Syrovátko Jáchym, Von der Pahlen Johan, Deutsch Marek, Klimeš Jan, Hartman Kryštof, Fořt Radim, Vávra Tomáš, Pojar Petr, Richter Martin, Riebauer Ondřej, Vávra Marek, Hlavička Aleš, Kolísko Jan, Ondrušek Tom, Fridrich Milan, Kolísko Jiří, Natov Jan
    1. SC TEMPISH Vítkovice: Souček (Ciompa) - Hrubý Lukáš, Vežranovský Tomáš, Tokoš Martin, Kološ Petr, Suchánek Patrik, Žydel Robin, Řezanina Lukáš, Sladký Tomáš, Hájek Lukáš, Veltšmíd Lukáš, Jastřembský Jan, Jankulár Pavel, Matúš David

Rozhodčí: Oskar Novák, Přemysl Škaloud