Zlín – Kometa Brno 3:2 (po pr.) | Vítkovice – Pardubice 7:1 (kon.) | Chomutov – Liberec 4:1 (kon.)
HC Litvínov – Sparta 2:5 (kon.)
Piráti Chomutov
4:1 (0:1, 3:0, 1:0)
Bílí Tygři Liberec
Pondělí 18.02.2013, 17:30DHL Extraliga juniorů

49:33
    Vyloučení na obou stranách. Deveri (CHM) vyloučen na dvě minuty za hrubost, Mrázek (LIB) na dvě minuty za hrubost. Bude se hrát ve čtyřech na obou stranách.

43:46
    Pilař (LIB) vyloučen na dvě minuty za hákování.

38:50
    Fronk (CHM) vyloučen na dvě minuty za napadení. Znovu trochu přísné vyloučení.

35:02
    Začíná se přitvrzovat, poukázáním na to je vyloučení Chrpy (CHM), jenž je vyloučen na dvě minuty za hrubost. Na trestnou lavici míří i Pálek (LIB) na dvě minuty za hákování. Bude se hrát čtyři na čtyři.

28:16
    Trochu přísné vyloučení pro domácí Piráty. Na dvě minuty vyloučen Kolář (CHM) za faul loktem.

13:32
    Na 2+2 minuty vyloučen Říha (LIB) za krosček a hrubost, z chomutovských vyloučen Lukáš Novák, na dvě minuty za hrubost. Domácí si zahrají přesilovou hru pět na čtyři.

09:51
    Tejnor (CHM) vyloučen na dvě minuty za vražení na hrazení.

09:07
    Kolář (CHM) vyloučen na dvě minuty za držení protihráče. Hosté si tak zahrají dnešní druhou početní výhodu.

00:59
    Hlava (CHM) vyloučen na dvě minuty za faul kolenem. Hosté si tak hned v úvodu zápasu zahrají přesilovou hru.

Petr Horčička

Branky a nahrávky: 31. Huňady (Deveri, Dobrovolný), 31. Kolář, 32. Deveri (Hammerbauer, Hlava), 43. Novák J. (Novák L.) - 12. Bittner (Mikyska)

Piráti Chomutov: Maštalířský – Horváth, Kopáč, Šulák, Kolář, Szathmáry, Dobrovolný, Tejnor - Fronk, Deveri, Novák L., Hammerbauer, Peštuka, Lehnert, Novák J., Huňady, Chrpa, Hlava.
    Bílí Tygři Liberec: Jelínek – Jandejsek, Mrázek, Turek, Zuzaník, Pálek, Říha, Šťáva - Hrníčko, Dlouhý, Psota, Vlk, Mikyska, Žďárský, Havlas, Frk, Pilař, Miškovský, Bittner.

Rozhodčí: Šmíd – Brejcha, Suchánek.