Zlín – Kometa Brno 3:2 (po pr.) | Vítkovice – Pardubice 7:1 (kon.) | Chomutov – Liberec 4:1 (kon.)
HC Litvínov – Sparta 2:5 (kon.)
Piráti Chomutov
4:1 (0:1, 3:0, 1:0)
Bílí Tygři Liberec
Pondělí 18.02.2013, 17:30DHL Extraliga juniorů

49:33
    Vyloučení na obou stranách. Deveri (CHM) vyloučen na dvě minuty za hrubost, Mrázek (LIB) na dvě minuty za hrubost. Bude se hrát ve čtyřech na obou stranách.

43:46
    Pilař (LIB) vyloučen na dvě minuty za hákování.

42:28
    Piráti právě vstřelili branku!

Přečíslení dva na jednoho v podání Pirátů, jenž navyšují skóre na 4:1. "Já na bráchu, brácha na mě", v podání Lukáše Nováka a zakončujícího JAKUBA NOVÁKA, končí čtvrtým gólem Pirátů.

38:50
    Fronk (CHM) vyloučen na dvě minuty za napadení. Znovu trochu přísné vyloučení.

35:02
    Začíná se přitvrzovat, poukázáním na to je vyloučení Chrpy (CHM), jenž je vyloučen na dvě minuty za hrubost. Na trestnou lavici míří i Pálek (LIB) na dvě minuty za hákování. Bude se hrát čtyři na čtyři.

31:32

A Piráti pokračují ve skvělé jízdě. Během pár vteřin se jim podařilo vstřelit třetí branku. DANKO DEVERI prostřeluje Jelínka mezi betony a Piráti rázem vedou o dvě branky. Asistence: Jan Hammerbauer, Nikolas Hlava.

30:49

DANIEL KOLÁŘ nahodil puk do pásma, Jelínek vyrazil kotouč, ovšem jen za sebe a Piráti dokonali obrat. Pro hostujícího brankáře to byla velká smůla. Taková branka v hokeji moc často nepadá. Bez asistence.

30:31

Chomutovský zimní stadion aplauduje, Pirátům se hned po skončení trestu podařilo vstřelit vyrovnávací branku. Nepřehlednou situaci před Jelínkem využívá PATRIK HUŇADY, jenž dotlačil puk za Jelínkova záda. Asistence. Danko Deveri, David Dobrovolný.

28:16
    Trochu přísné vyloučení pro domácí Piráty. Na dvě minuty vyloučen Kolář (CHM) za faul loktem.

27:29
    Chytře to teď udělal Bittner, jeho pokus končí jen těsně vedle domácí branky.

25:19
    Dva na jednoho v podání domácích! Lukáš Novák přihrával Jakubovi Novákovi, ten nastřeluje tyč hostující branky. Dorážka prvně jmenovaného se mezi tři tyče nevešla. Hosté stále drží hubený náskok.

19:52
    Tři na jednoho v podání domácích. Střela Deveriho však Jelínkovi problémy nenadělala a hosté tak stále vedou 1:0.

13:32
    Na 2+2 minuty vyloučen Říha (LIB) za krosček a hrubost, z chomutovských vyloučen Lukáš Novák, na dvě minuty za hrubost. Domácí si zahrají přesilovou hru pět na čtyři.

11:06
    Liberec právě vstřelil branku!

Do konce trestu chyběla jedna vteřina a hosté využívají svoji početní výhodu pět na tři. První střelu LADISLAVA BITTNERA ještě Maštalířský vyrazil, ovšem jen před sebe, na dorážku téhož hráče už ale domácí gólman nestačil. Asistence: Josef Mikyska.

09:51
    Tejnor (CHM) vyloučen na dvě minuty za vražení na hrazení.

09:07
    Kolář (CHM) vyloučen na dvě minuty za držení protihráče. Hosté si tak zahrají dnešní druhou početní výhodu.

00:59
    Hlava (CHM) vyloučen na dvě minuty za faul kolenem. Hosté si tak hned v úvodu zápasu zahrají přesilovou hru.

Petr Horčička

Branky a nahrávky: 31. Huňady (Deveri, Dobrovolný), 31. Kolář, 32. Deveri (Hammerbauer, Hlava), 43. Novák J. (Novák L.) - 12. Bittner (Mikyska)

Piráti Chomutov: Maštalířský – Horváth, Kopáč, Šulák, Kolář, Szathmáry, Dobrovolný, Tejnor - Fronk, Deveri, Novák L., Hammerbauer, Peštuka, Lehnert, Novák J., Huňady, Chrpa, Hlava.
    Bílí Tygři Liberec: Jelínek – Jandejsek, Mrázek, Turek, Zuzaník, Pálek, Říha, Šťáva - Hrníčko, Dlouhý, Psota, Vlk, Mikyska, Žďárský, Havlas, Frk, Pilař, Miškovský, Bittner.

Rozhodčí: Šmíd – Brejcha, Suchánek.