Chomutov – Motor ČB 6:2 (kon.) | HC Kladno – Písek 4:2 (kon.) | Liberec – Třinec 3:2 (kon.)
Hr. Králové – Vsetín 5:2 (kon.) | HC Plzeň – Kometa Brno 5:1 (kon.) | Letňany – Havlíčkův Brod 4:1 (kon.)
HC Litvínov – Mladá Boleslav 3:1 (kon.) | Slavia – Olomouc 6:2 (kon.) | Sparta – Přerov 6:5 (kon.)
Pardubice – Zlín 3:2 (kon.) | K. Vary – Havířov 3:2 (kon.) | Jihlava – Vítkovice 3:6 (kon.)
HC Dukla Jihlava
3:6 (1:1, 2:3, 0:2)
HC Vítkovice Ridera
Pátek 22.02.2013, 18:00Extraliga staršího dorostu

57:45
    Dukla si v závěru zahraje přesilovou hru. Vojtěch Stanke (VIT) je potrestán dvěma minutami za držení hole.

54:02
    Dukla bude mít ještě možnost zdramatizovat utkání, protože za faul kolenem odchází na trestnou lavici Jakub Gelnar (VIT).

52:18
    Současně jsou vyloučeni za podražení jihlavský Simon Beran a Adam Škutchan (VIT) za hrubost.

48:53
    Přesilová hra pro Vítkovice. Ján Mahút (JIH) dostává dvě minuty za faul kolenem.

37:13
    Roman Čermák (JIH) doctává dvě minuty za sekání.

35:53
    Dukla si zahraje přesilovou hru. Vojtěch Stanke (JIH) je potrestán dvěma minutami za podražení.

17:14
    Hosté budou moci srovnat stav zápasu. Za nedovolené bránění je na dvě minuty vyloučen Simon Beran (JIH).

16:22
    První přesilová hra zápasu, kterou si zahraje jihlavská Dukla. David Sysala (VIT) dostává za hákování dvouminutový trest.

08:59
    Tentokrát už hlavní sudí v potyčce vylučovat bude. Za hrubost jsou současně vyloučeni domácí Čermák - dvě minuty a hostující Ollender - také dvě minuty.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 17. Bambula (Čermák, Půža), 27. Anděl (Čermák), 28. Bambula - 20. Churý (Ollender, Gelnar), 24. Ballner (Sysala, Škutchan), 30. Ballner (Sysala, Škutchan), 31. Česlík (Churý, Ollender), 45. Sysala (Škutchan), 50. Churý (Ollender, Česlík)

HC Dukla Jihlava: Vacek (Svoboda) - Půža, Čermák, Košař, Hotař, Žuček, Mandát - Anděl, Jícha, Mahút - Severa, Beran, Balaštík - Hubert, Bambula, Dvořák - Vykouk
    HC Vítkovice Ridera: Mizera (Šrámek) - Krenželok, Charvát, Pužič, Pop, Rudl, Stanke, Schwarz, Fajkus - Škutchan, Sysala, Ballner - Churý, Česlík, Ollender - Gelnar, Jáchym, Stránský - Kafka, Klapetek, Volný

Rozhodčí: Pokorný - Jeletz, Rampír