Rennes – Sochaux 2:2 (kon.) | Ajaccio – Lille 1:3 (kon.) | Nancy – Saint-Étienne 0:3 (kon.)
Troyes – Bastia 0:0 (kon.) | Évian TG – Montpellier 0:1 (kon.) | Valenciennes – Toulouse 0:0 (kon.)
Valenciennes FC
0:0 (0:0)
Toulouse FC
Sobota 23.02.2013, 20:00Francouzská Ligue 1 Uber Eats

Já se s vámi loučím, přeji příjemný zbytek večera. (21:54:28)

Zápas mezi Valenciennes a Toulouse tedy končí bez branek, a oba celky tak po remíze 0:0 berou po bodu. Prvních dvacet minut z druhé půle navázalo na úvodní poločas, který byl z pohledu diváka docela nudný. Domácí přišli v 72. minutě o Sáncheze, který platil do té doby asi za nejaktivnějšího muže zápasu. Nakonec muselo Valenciennes dohrávat v devíti, když utkání nedohrál Gomis. Toulouse toho však nedokázalo využít.

90+6
    Střílel Hermach, jeho rána se od zdi odrazila až k brankáři Penneteaovi, který míč drží a rozhodčí fouká do píšťalky.

90+5
    Avšak to ještě nemusí být pravda! Po faulu na Braatena se naskytla Toulouse šance pohnout stavem utkání a zřejmě rozhodnout. Přímý kop z nějakých třiceti metrů.

90+4
    Probíhá už čtvrtá minuta nastavení, zatím vše nasvědčuje tomu, že se oba týmy rozejdou za nerozhodného stavu.

90+3
    Aby z domícího týmu nebyl "lazaret". Na zemi zůstal ležet Mater, který uklouzl při odkopu. Ten ale vstává a zápas dohraje, protože hrát o devíti, to by byla smrt.

90+2
    Rozhodčí nastavuje pět minut. Ti budou složité hlavně pro domácí, kteří budou muset čelit přesile mužstva Toulouse.

90+1
    Domácí budou muset dohrávat v deseti! Gomis si zranění zavinil nejspíš sám, když špatně došlápl, vypadá to na (v lepším případě) natažený stehení sval. Chvíli předtím než se Gomis zranil domácí vystřídali, to je pech.

90
    Na zemi teď zůstává ležet Gomis, na hrací plochu jsou donesena nosítka.

89
    Je tu poslední střídání na domácí straně. Dosseviho nahrazuje Vincent Aboubakar.

88
    Penneteau musel během cvhíle vytáhnout ze svého rukávu další pohotový zákrok! Střela střídajícího Regattina byla hodně štiplavá!

87
    Tato standartní situace ale domácí obraně příliš trablí nepřinesla, Bong odkopává balon daleko do bezpečí.

86
    Mater fauoval unikájícího Tabanoua, a proto dostává žlutou kartu.

85
    Parádní akce hostů! Dlouhý míč z pravé strany se snesl až k Tabanouovi, který se s ničím nepáral a míč ihned z jedničky poslal na Penneteaua. Ten musel reagovat reflexivním zákrokem!

84
    K exekuci přímého kopu se postavil sám poztižený hráč, jeho rána nebyla úplně špatná, Ahamada ovšem nemusel nakonec vůbec zasahovat.

83
    Po faulu na Meliksona, který je tedy zpět na hřišti, je tu přímý volný kop proti brance Ahamady.

82
    Ve středu hřiště se naopak na druhé straně rozběhl Dossevi, který chtěl nabídnout míč do velké šance Pujolovi, nahrávku však přečetl jeden ze zadáků Toulouse a míč má v náručí Ahamada.

81
    V jednaosmdesáté minutě se mě chtěli vzít za slovo hosté, avšak jejich ofenzivní akce neměla dlouhého trvání.