Gent – Cercle Brugge 2:0 (kon.) | Beerschot – Lierse 1:3 (kon.) | Kortrijk – Mons 0:1 (kon.)
Mechelen – Leuven 1:2 (kon.) | Waasland-Beveren – Lokeren 0:0 (kon.)
YR KV Mechelen
1:2 (1:0)
Oud-Heverlee Leuven
Sobota 23.02.2013, 20:00 • Argos Oil Stadion • Belgická Jupiler Pro League

Fotbalisté Mechelenu ztratili v boji o nejlepší šestku velice důležité tři body, i když v prvním poločase byli jasně lepší a do hodiny hry měli velký tlak. Jenže hosté byli produtkivní a proměnili dvě své vážnější akce, proto zůstávají ve středu tabulky daleko od záchranářských pozic. Tímto se s Vámi loučím a přeji hezký zbytek dnešního dne. (22:01:51)

90+1
    Hosté ještě podruhé střídají, ze hry odešel Sawaneh a místo něj přichází Mazin Al Huthayfi.

90
    Mechelen dává do útoku všechny své síly, jenže stíále to nestačí. Nastavovat se budou tři minuty.

88
    Hosté hrají lépe a jsou blízko senzačnímu úspěchu.

86
    Domácí jsou opaření tímto stavem a nemohou se dostat dopředu. Leuven nyní skvěle kontroluje hru a soupeře do ničeho nepouští.

80
    Cordaro vybídl ke skórování doposud neviditelného Junkera, ten ale nemíří přesně.

78
    Leuven právě vstřelilo branku!
    Tak to musí být pro domácí šok. Ovládli sice první poločas, hosté se ale po hodině hry zlepšili a nyní otáčejí průběh zápasu. DERICK OGBU si po přihrávce Ngoloka a tvrdou ranou překonává bezmocného Pačovskiho.

76
    Utkání sleduje 10106 diváků.

73
    Domácí střídají podruhé a místo Ritse přichází Van Tricht

70
    Na druhé straně se provinil Ngolok a za svůj prohřešek také vidí trest v podobě žluté karty.

68
    KOEN WEUTS vrací hostům naději na bodový zisk a překvapivě srovnává skóre, sílící tlak se Leuvenu vyplatil. Weuts využil skvělé kolmé přihrávky a krásnou střelou srovnává stav zápasu.

67
    Žlutou kartu vidí domácí Destorme.

66
    Máme tu druhé střídání zápasu, ze hřiště odchází domácí Biset a přichází Boubacar Diabang.

63
    Hosté začínají hrát aktivněji a nyní se do šance tlačil Robsón, jenže jeho střela brankáře Pačovskiho neohrozila.

60
    Po delší době zahrozili také hosté, jenže střílený centr Vanaudenaerdeho s přehledem sbírá ze vzduchu Pačovski.

58
    Máme tu první střídání zápasu, ze hry odchází hostující Brongo a přichází domácí Azvezdo.