Gent – Cercle Bruggy 2:0 (kon.) | Beerschot – Lierse 1:3 (kon.) | Kortrijk – Mons 0:1 (kon.)
Mechelen – Leuven 1:2 (kon.) | Waasland-Beveren – Lokeren 0:0 (kon.)
Waasland-Beveren
0:0 (0:0)
Sporting Lokeren
Sobota 23.02.2013, 20:00 • Waasland Arena • Belgická Jupiler Pro League

89
    Poslední střídání také u domácích. Remacleho nahrazuje na poslední minuty Da Silva.

87
    Poslední střídání v týmu hostů. Odešel Balufo a na jeho místo jde na poslední minuty Saglik.

85
    Dalším potrestaným hráčem dnešního mače je Persoons.

83
    Druhá změna přichází také u Waaslandu. Ivense nahrazuje Farssi.

82
    Vzápět přichází druhá změna. Za Miloše Mariče nastupuje Leko.

81
    De Pauw nastupuje na hřiště, z něj odešel Dutra.

75
    První střídání registrujeme nejprve u hostů. Ze hry odšel Smet, na jeho místo jde Sterckx.

62
    Další obrovská šance hostů. Krásnou přihrávkou vyslal Miloš Marič, jenž hledal do uličky nabíhajícího Harbaouiho, ten však z jasné pozice netrefil zařízení. To byla tutovka, která by se měla proměňovat. Hráč Lokerenu si je toho vědom, také se drží nevěřícně za hlavu.

60
    Vzápětí je na karty srovnáno, Badash si vyšlápl ve středu hřiště na Dutru a také nebylo moc řešit.

60
    První žlutou kartu zápasu vyfasoval hráč Lokerenu, konkrétně Mouataz.

55
    Velká šance hostů. Nejprve střílel trestný kop Scholtz, míč sice trefil pouze zeď, od ní se však míč dokutálel k Mouatazovi a ten sám před brankářem nedokázal ideálně zakončit. Navíc Coosemans vyběhl zavčas.

37
    Dle postavení v tabulce je jasné, že se do útoku budou více tlačit hosté, nicméně teď přišla dobrá šance Badasha, jenž dostal pas za obranu a poté vyslal technickou střelu na Laziče, ten vyběhl a zmenšil střelecký úhel.