Hr. Králové – Zlín 1:3 (kon.) | Chomutov – Písek 6:2 (kon.) | Jihlava – Třinec 3:4 (po s.n.)
Liberec – Vítkovice 4:6 (kon.) | HC Litvínov – Havlíčkův Brod 3:1 (kon.) | HC Plzeň – Havířov 6:3 (kon.)
HC Kladno – Motor ČB 2:1 (po s.n.) | Sparta – Olomouc 3:2 (kon.) | Slavia – Přerov 7:0 (kon.)
Pardubice – Vsetín 2:4 (kon.) | Letňany – Mladá Boleslav 2:1 (po s.n.) | K. Vary – Kometa Brno 0:0 (odl.)
Královští lvi Hradec Králové
1:3 (0:1, 1:0, 0:2)
Berani Zlín
Sobota 23.02.2013, 12:00Extraliga staršího dorostu

57:37
    Tak ještě záblesk naděje pro domácí tým. Jakub Kužílek (ZLN) poslal puk z obranného pásma na střídačku a odchází k trestoměřičům na dvě minuty za zdržování hry.

39:51
    Jenže sekání Patrika Dalajky (ZLN) dělá z moravské výhody už "jen" situaci čtyři na tři.

39:33
    Hradečtí budou hrát minutu a 49 sekund ve třech! Martin Matějček doplní svého spoluhráče s menším trestem za podražení.

39:22
    Zlín dostane v závěru třetiny možnost přesilovky. Lukáš Bezděk (HKR) - 2 minuty za nedovolené bránění.

33:16
    Příhonský na mě v posledních minutách nepůsobí dvakrát přesvědčivým dojmem, několikrát mu museli pomoci obránci. Teď navíc brankář při výjezdu za svou klecí podrazil Hradečáka a rozhodčí mu udělují menší trest. Další přesilovka pro hradec.

28:59
    Podražení Dominika Schmieda však posílá hosty do čtyř. Hradečtí mají možnost odpovědět.

23:40
    Navíc je tu držení protihráče v podání Nicolase Bureše a druhá početní výhoda pro Zlín.

15:36
    Ondřej Novotný nepřípustně odclonil Michala Gaga, což znamená první přesilovku také pro Zlín. Dvě minuty za nedovolené bránění pro hradeckého obránce.

00:34
    Následně sice hosté přejeli do útoku, ale v něm faulovali. Martin Helešic - 2 minuty za hru vysokou holí.

Martin Voltr

Branky a nahrávky: 31. Matějček (Gančarčík) - 16. Zaremba (Helešic, Dalajka), 48. Hlaváč (Vyoral), 57. Velčovský

Královští lvi Hradec Králové: Veselý (Červený) – Bezděk, Novotný, Souček, Matějček, Voříšek, Havránek, Bureš – Musil, Matouš, Malinský, Šeda, Gančarčík, Zahradník, Jebavý "C", Drašnar, Tvrdík. Trenér: Petr Luštinec.
    Berani Zlín: Příhonský (Barvík) – Stuchlík, Schmied, Váňa, Velčovský, Grygera, Kužílek – Hlaváč "C", Werbik, Gago, Pelánek, Zaremba, Helešic, Pavlůsek, Dalajka, Vyoral, Stránský, Galuška, Peška. Trenér: Tomáš Valášek.

Rozhodčí: Coubal – Špringl, Tasch.