Wacker – Mattersburg 2:0 (kon.) | Austria – Admira 4:0 (kon.) | Wiener – Ried 0:0 (kon.)
Sturm Graz – Wolfsberger 1:3 (kon.)
FK Austria Vídeň
4:0 (1:0)
FC Admira Wacker Mödling
Sobota 23.02.2013, 18:30 • Generali Arena (Wien) • Rakouská Bundesliga

Gólová smršť v tomto utkání přišla až v druhém poločase, kdy Vídeň skórovala hned tříkrát. V prvním poločase se trefil Gorgon a ve druhém poločase to byl Dilaver a dvakrát Kienast. Dnešním vítězem tohoto duelu se tedy stává FK Austria Wien, která poráží FC Admira Wacker Mödling a ujišťuje si své první místo v tabulce. Přeji Vám pěkný zbytek večera a při dalším onlajnu opět na počtenou! (21:09:40)

90+3
    Je rozhodnuto! Dnešním vítězem se stává Austria Vídeň, která si připisuje do tabulky další tři body!

90
    Druhý poločas se prodlouží o 3 minuty!

90
    Austria právě vstřelila branku!
    ROMAN KIENAST střílí svou druhou branku v dnešním zápase!

88
    Díky proměněnému pokutovému kopu, se kterým si poradil ROMAN KIENAST, zvyšují domácí svůj náskok.

88
    Byla nařízena penalta.

87
    Austria Vídeň měla k dispozici rohový kop, jenže ho nevyužila a výkop od branky bude mít brankář Macho.

85
    Alexander Grunwald nemířil přesně, takže změna ve skóre se nekoná.

83
    Střídání v týmu FK Austria Wien: ze hřiště odchází Philipp Hosiner, přichází Roman Kienast.

81
    Střídání v týmu FK Austria Wien: ze hřiště odchází Issiaka Ouedraogo, přichází Matus Mikus.

79
    EMIR DILAVER přesně hlavou zakončil a zvyšuje tak náskok svého týmu už na 2-0!

78
    Patrik Jezek dostal žlutou kartu.

74
    Jezek (Admira) se dostal ke střele, jenže této střele chyběla zase přesnost.

72
    V ofsajdu se ocitl znovu Issiaka Ouedraogo.

70
    Issiaka Ouedraogo v nadějné pozici! Jenže mu byl odpískán ofsajd.

69
    Střídání v týmu FC Admira Wacker Mödling: ze hřiště odchází Patrick Mevoungou, přichází Lukas Thurauer.

67
    Admira rozehrává rohový kop, hlavička hostujícího hráče letí mimo bránu.

63
    Střídání v týmu FK Austria Wien: ze hřiště odchází Marko Stankovic, přichází Thomas Simkovic.

63
    Stadion Generali Arena dnes navštívilo 8812 diváků.

51
    Stankovič se dostal ke střele, ale chyběla mu přesnost.

50
    Admira Wacker Mödling je v druhém poločasu zatím více aktivní a snaží se udělat něco s nepříznivým skóre.

48
    Další rohový kop pro Admiru.

47
    Hned ze začátku druhého poločasu má přímý kop k dispozici Austria Vídeň, střela končí u branky hostů.

46
    Střídání v týmu FC Admira Wacker Mödling: ze hřiště odchází Maximilian Sax, přichází Thorsten Schick.

46

Druhý poločas začne přibližně v 19:32.

45
    Rozhodčí nastavuje jednu minutu!

44
    Za malou chvíli se dozvíme, kolik minut bude hlavní rozhodčí nastavovat k prvnímu poločasu.

42
    Další žlutá karta pro Admiru. Tentokrát ji dostal hráč Issiaka Ouedraogo.

40
    Poslední pětiminutovka do prvního poločasu.

39
    Přímý kop pro Admiru! - Střela bohužel letí úplně mimo bránu.

38
    Další ostrý střet na hřišti.

35
    Mohli jsme vidět pátý rohový kop pro Austrii, ale bez gólu.

32

31
    ALEXANDER GORGON hlavičkou vstřelil gól a posílá svůj tým do vedení!

27
    Hosiner v ofsajdu, rozehrávat bude brankář Admiry.

25
    Admira bude zahrávat rohový kop.

22
    Gernot Plassnegger dostal žlutou kartu.

21
    Hráči obou mužstev se pravidelně střídají na míči, tomuto utkání chybí jen góly.

19
    Velká šance pro Grundwalda! Jeho hlavičku brankář Admiry vyráží nad svou svatyni.

17
    Austrie si vytváří tlak a zkouší se probojovat k brance.

15
    Na zemi leží v bolestech hráč Austrie Vídeň, snad to nebude nic vážného.

13
    Prozatím jsme viděli dvě velké šance ze strany Austrie Vídeň. Admira je na tom hůř, jelikož se nedostala ještě ke střele.

11
    Philipp Hosiner se opět dostal do krásné šance, ale jeho hlavička letěla mimo bránu.

7
    U míče na chvilku Admira, která se pokouší vymyslet zajímavou akci.

5
    Do zakončení se dostal Philipp Hosiner (Austria), jeho střele však scházela přesnost.

4
    Z tribun se ozývají i fanoušci a podporují svůj tým.

2
    Hra začíná v pomalém tempu, hráči si rozdávají míč na své polovině.

1

FK Austria Wien:

FC Admira Wacker Mödling:

Rozhodčí: T. Prammer - A. Rothmann, C. Schüttengruber

FK Austria Wien

Austria Vídeň je v dnešním utkání jasný favorit, ale samozřejmě se může stát cokoliv. Austria má po 21.kole na svém kontě pouhé dvě porážky a tři remízy, zbytek tvoří výher, kterých je celkem šestnáct. Austria Vídeň se nachází na prvním místě Rakouské Bundesligy a druhý Salcburk ztrácí na Vídeň deset bodů.

Admira se po 21. kole nachází na předposledním devátém místě a je pouhý bod o sestupové příčky. Dnes to pro ně bude zápas, kde se pokusí vybojovat nějaké body, které budou pro tento rakouský tým velmi cenné.

Dobrý sobotní večer u onlajnu z Rakouské Bundesligy. Dnes uvidíme boj mezi FK Austria Wien a FC Admira Wacker Mödling.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.